Birgül Ulusoy'dan "Aşk Mantık İntikam" için zehir zemberek sözler

"Bir Ondan Bir Bundan" programına konuk olan Birgül Ulusoy, kadrosundan ayrıldığı "Aşk, Mantık, İntikam" dizisinin ardından olay açıklamalarda bulundu.

Birgül Ulusoy'dan "Aşk Mantık İntikam" için zehir zemberek sözler

Diziden neden ayrıldığının sorulması üzerine Birgül Ulusoy, "Orada bir çok dengeler var. Kimseyi zan altında bırakmayayım. Bir rol için anlaşıyorsunuz. Rol için ilerlemeler vaat ediliyor. Esas kız ve esas oğlanın hikayesi ilerlerken senaristlerin kafası karışıyor ya da yapımcı 'Ona yaz, buna yazma' şeklinde müdahil olunca yan roller atıllaşıyor.

Oyuncu olarak 'Benim burada ne işim var' diyorsun. Ben yapımcıyı Boğaz'da karides yemeye davet etmediğim için, yönetmene düğününde altın kolye takmadığım için... Böyle ilişkilerin içinden geçiyor bu işler...

Belli bir grubun içindeysen oyunculuk yapıyorsun. Belli insanlarla dirsek temasın varsa oyunculuk yapıyorsun. Bunun dışında senin ne kadar iyi bir oyuncu olduğunun hiç bir önemi yok." ifadelerini kullandı.

BİRGÜL ULUSOY'DAN OLAY SÖZLER (VİDEO)

TV8'de ekrana gelen "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programında ise konuya ilişkin şu ifadeler kullanıldı: "Burcu Özberk ve İlhan Şen'in fanları bir süredir isyanda. 'Melisa Döngel diziye dahil olduktan sonra Burcu Özberk ikinci plana atıldı, fragmanda bile ön planda' diyorlar"