Burak Özçivit: "İnatçılığımı Osman'a da yansıttım"

Beş yıldır ‘Kuruluş Osman’ dizisinde ‘Osman’ı canlandıran Burak Özçivit, “Çok hırslıyım, inatçıyım, kolay kolay pes etmem. Bu özelliğimi Osman’a da yansıtmaya çalıştım” dedi.

Burak Özçivit: "İnatçılığımı Osman'a da yansıttım"

Sabah Gazetesi'nden Merve Yurtyapan'ın haberine göre Atv dizisi 'Kuruluş Osman'ın başrol oyuncusu Burak Özçivit, Festiculture Nantes Türk Kültür Festivali'ne katıldı.Burak Özçivit: "İnatçılığımı Osman'a da yansıttım"


Üçüncü kez bu etkinlikte yer alan Özçivit, samimi açıklamalar yaptı. 'Kuruluş Osman' dizisinden de bahseden Özçivit, "5. senemiz. 2-3 hafta sonra sezon finali yapacağız. Haftada bir gün boşumuz oluyor, onda da yurt dışında sevenlerimizle buluşuyoruz" dedi.


Burak Özçivit: "İnatçılığımı Osman'a da yansıttım" - Resim : 2


'Osman'
karakterini canlandırmanın sorumluluğu olduğunu belirten Özçivit, şöyle konuştu: "Osman'ı oynamak çok zor ama artık 5. sene olduğundan birçok zorluğu aşmış durumdayım. Artık biraz daha keyfini çıkartıyorum." Burak Özçivit: "İnatçılığımı Osman'a da yansıttım" - Resim : 3


Kendi karakter özelliklerini rolüne de yansıttığını belirten yakışıklı oyuncu, "Çok hırslıyım, kolay pes etmem. Oynadığım rollerden de az çok görüyorsunuz. Bu durumu rollere de yansıtmaya çalışıyorum, özellikle son dönemde Osman'da da bunu yansıtmaya çalıştım. İnandığından geri dönmemesi bana benziyor" dedi.

'AİLE HAYATI ÇOK GÜZEL'

Fahriye Evcen'le evliliğinden iki oğlu olan oyuncu, "Daha önce Fahriye de gelmişti bu festivale, hatta bu sefer de gelmeyi çok istiyordu ama programı ayarlayamadık. Aile hayatı hep çok güzel. Dünya bir yana aile bir yana" dedi.Burak Özçivit: "İnatçılığımı Osman'a da yansıttım" - Resim : 4