Dilay Korkmaz'dan 'Borç istedi, aşk bitti' haberine sert tepki!

3 yıldır sunucu Dilay Korkmaz ile birliktelik yaşayan Faruk Sabancı'nın beraberliği önceki haftalarda son bulmuştu.

Dilay Korkmaz'dan 'Borç istedi, aşk bitti' haberine sert tepki!

TV8'de ekrana gelen "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programında ekrana taşınan bilgiye göre Dilay Korkmaz, hakkında çıkan haber üzerine büyük üzüntü yaşadı.

Mide küçültme ameliyatı olduktan sonra 100 kilo vererek manşetlerde yer alan Faruk Sabancı, DJ'lik performansı ve özel hayatıyla konuşuluyordu.

3 yıldır sunucu Dilay Korkmaz ile birliktelik yaşayan Faruk Sabancı'nın beraberliği önceki haftalarda son bulmuştu.

Sessiz sedasız başlayan beraberlik gürültülü bir şekilde son bulurken; ayrılık sonrası gündeme gelen iddiaya göre Dilay Korkmaz, ilişkisi boyunca sevgilisine çok pahalı hediyeler aldırıyordu. Hediyelerin toplam değeri 5 milyon liraydı. Dilay, sevgilisi Faruk'tan ne zaman ki yüklü miktarda bir borç istedi; Faruk Sabancı ilişkiyi bitirdi.

Basında yer alan bu haber sonrası Dilay Korkmaz çılgına dönerek eski aşkı Faruk'u suçlayarak terk edilmeyi kaldıramadığı için böyle iftiralar attığını söyledi.


Dilay Korkmaz'dan 'Borç istedi, aşk bitti' haberine sert tepki!Korkmaz yayınladığı açıklamada "Kişilerin kimliğini, bakış açısını ve hayali bütçesini gördüm. Terk edilmenin verdiği hırs ve açılmayan telefonların öfkesi ile düşmanca böyle şeyler yapmak son derece çirkin ve seviyesiz" ifadelerini kullandı.

Dilay Korkmaz'dan 'Borç istedi, aşk bitti' haberine sert tepki! - Resim : 2Gülşen Yüksel Salt, cuma gününden beri Dilay Korkmaz ile telefonda görüştüklerini ve ünlü sunucunun çıkan bu haberden dolayı büyük üzüntü içinde olduğunu ifade ederken yayına bir mesaj gönderen Korkmaz, "İddiaların hepsi yalan. İki çantanın lafını yapmak çok çirkin. Ben de ona hediyeler aldım. Ben konuşuyor muyum? Bunları konuşmak çok çirkin. Ben zaten her şeyi yalanladım. Daha fazla kendimi ispat etme çabasına girmeme gerek yok. Göz var izan var! O bana bu çantaları almadan önce de ben o çantaları kullanıyordum" dedi.