Gülşen Yüksel Salt


Ebru Polat 900 liralık sakızıyla canlı yayına konuk oldu
Ebru Polat 900 liralık sakızıyla canlı yayına konuk oldu "Çiğnediğim tek sakız bu 900 TL olmuş. Uçtu gitti ama aldım tabii yine de" paylaşımı tepki çeken şarkıcı Ebru Polat, 900 liralık sakızıyla birlikte canlı yayına konuk oldu.
Müge ve Gülşen'den İbrahim Tatlıses'e sert tepki
Müge ve Gülşen'den İbrahim Tatlıses'e sert tepki İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak'ın düğünü öncesinde yaptığı açıklamalar usta gazeteciler Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın tepkisini çekti.
Ünlü gazetecilerin Yeşim Salkım'a açtığı davada yeni gelişme
Ünlü gazetecilerin Yeşim Salkım'a açtığı davada yeni gelişme Magazin programı sunucuları Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel'e hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan şarkıcı Yeşim Salkım, 5 bin 450 lira adli para cezası ödeyecek.
Popstar Mehtap canlı yayında gözyaşlarına boğuldu
Popstar Mehtap canlı yayında gözyaşlarına boğuldu 2008 senesinde katıldığı "Popstar" yarışmasıyla adını duyuran Mehtap Yılmaz, TV8’de ekrana gelen "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına konuk oldu.
Ünlü şarkıcıyı dinlemeye gitti, hayatı karardı!
Ünlü şarkıcıyı dinlemeye gitti, hayatı karardı! TV8'de ekrana gelen "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programında kahkahalar havada uçuştu.
Özlem Savaş asla affetmeyeceği iki ismi açıkladı!
Özlem Savaş asla affetmeyeceği iki ismi açıkladı! TV8'de ekrana gelen "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına konuk olan oyuncu Özlem Savaş ses getirecek bir açıklamada bulundu.
Fotoğraftaki estetikli kadın kim çıktı?
Fotoğraftaki estetikli kadın kim çıktı? "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programında ekrana getirilen bir fotoğraf ortalığı karıştırdı.