Dolu Kadehi Ters Tut Grubu sevenleriyle bir araya geldi

Tüm hızıyla Türkiye turnesine devam eden Dolu Kadehi Ters Tut Grubu, sold out serilerine bir yenisi daha ekleyerek Zorlu PSM’de gerçekleşen konserin tüm biletlerini tüketip yeni bir başarıya imza attı.

Dolu Kadehi Ters Tut Grubu sevenleriyle bir araya geldi

Önceki gün konser alanını dolduran binlerce sevenlerinin tezahüratları eşliğinde sahneye çıkan sevilen grup, hit olmuş şarkılarını hayranlarıyla birlikte hep bir ağızdan seslendirdi.


Dolu Kadehi Ters Tut Grubu sevenleriyle bir araya geldi


Muhteşem bir ambiyans da gerçekleşen konserde bir an olsun yerinde durmayan DKTT Grubu, harika enerjileriyle ve sahnede ki şovlarıyla büyük alkış aldı.Dolu Kadehi Ters Tut Grubu sevenleriyle bir araya geldi - Resim : 2


Konserlerinde yaptıkları sürprizlerle hayranlarını sürekli heyecanlandıran başarılı grup, 26 Nisan’da yayınlayacakları “Ölene Dek” şarkısını ilk kez Zorlu PSM’de Can Ozan ile birlikte seslendirdiler. Türkiye Turnesi devam edecek olan DKTT, 26 Nisan'da Trabzon Anemon Otel'de, 27 Nisan'da Ordu Grand Ayzek Otel'de, 28 Nisan'da Samsun Ondokuz Mayıs Üni. Kapalı Spor Salonu'nda, 30 Nisan'da Sivas 4 Eylül Spor Salonu'nda, 1 Mayıs'ta Malatya Anemon Otel'de, 3 Mayıs'da Elazığ Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi'nde, 4 Mayıs'ta Diyarbakır Sezai Karakoç KKM'de, 6 Mayıs'da Şanlıurfa 11 Nisan Kapalı Spor Salonu'nda, 7 Mayıs'ta Gaziantep GAÜN Mavera KSM'de, 8 Mayıs'ta ise Adana Çukurova Üni. Açıkhava tiyatrosu'nda sahne alacak.