'Dönence' dizisinde neler oluyor? Flaş değişiklik!

Kanal D bu yaz "Dönence"nın yanı sıra yepyeni diziler ekrana getirmeye hazırlanıyor.

'Dönence' dizisinde neler oluyor? Flaş değişiklik!

“Dönence” dizisinin çekimleri Foça‘da tüm hızıyla devam ediyor. 

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Kanal D İç Yapımlar‘ın imza attığı dizinin başrol oyuncularından Caner Topçu, rolü için yelken eğitimi aldı.

İlk kez yelken sporuyla ilgili özel eğitim aldığını anlatan yakışıklı oyuncu “Eğitiminin teoride çok zor olduğunu düşündüm. Suya ilk çıktığımda çok fazla rüzgâr olduğundan kontrol edemedim ve düşüp tekrar yelkene bindim. Mantığı biraz kavradıktan sonra rüzgârı ve tekneyi kontrol etmeyi başardım. Şiddetli rüzgarlarda karar verme yeteneğimi geliştirdim. Açık denizde ise tek başıma bunun mücadelesini vermek bana ekstra heyecan kattı. Hayatımda yeni bir hobiye sahip oldum.” dedi.


'Dönence' dizisinde neler oluyor? Flaş değişiklik!


İsrail formatlı “Exceptional” projesinden uyarlanan dizinin yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu ile Emrah Aguş oturuyor. Sümeyye Aydoğan, Didem İnselel, Emre Kınay, Ülkü Hilal Çiftçi, Ogün Kaptanoğlu, Can Kızıltuğ, Alara Bozbey, Doğa Karakaş, Atakan Hoşgören, Nazlı Çetin, Can Kızıltuğ, Şebnem Doğruer, Mesut Yılmaz ve Edanur Gülbudak‘ı buluşturan dizinin senaryo yazarı değişti.


'Dönence' dizisinde neler oluyor? Flaş değişiklik! - Resim : 2


Merakla beklenen dizinin yeni yazarı Ebru Hacıoğlu oldu.