Eski eltisine hakaret eden Ece Erken'in 2,5 yıl hapsi isteniyor!

Bir zamanların ünlü televizyon yıldızlarından Ece Erken, kavgalı olduğu eski eltisi Güldeniz Uçar hakkında yaptığı “Lezbiyen midir nedir, ne haltsa, geri zekalı” şeklindeki paylaşım nedeniyle yargılanacak. Erken’in 2.5 yıla kadar hapsi isteniyor...

Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman Demir'in haberine göre Ece Erken, Serkan Uçar ile bir yıl evli kaldıktan sonra 21 Ekim 2015 günü boşanmıştı.

Boşanma sonrası Erken'in avukatına bir mesaj gönderen elti Güldeniz Uçar, "Eğer Ece benim hakkımda kötü bir şey söylerse kredi kartımdan yaptığı hırsızlık, belgeleriyle her yerde çıkar" dedi. Erken, söz konusu mesaj sonrası savcılığa başvurdu. Erken'in ihbarı sonrası Uçar'a iki yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

UZLAŞMADILAR

Dava devam ederken bu kez ünlü sunucu sosyal medyada eski eltisini hedef alan şu paylaşımı yaptı: "Lezbiyen midir nedir ne haltsa, geri zekalı!"

ECE ERKEN: "LEZBİYEN MİDİR NEDİR?" (VİDEO)

Bu kez Güldeniz Uçar, savcılığa başvurdu. İfadesi alınan Erken "Sinirle tepkimi dile getirdim" dedi. İkiliye uzlaşma teklif edildi ama taraflar kabul etmedi.

Bunun üzerine savcılık, Uçar'ı tehdit eden Erken hakkında 2,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.