Evlilik sözleşmesine yanaşmayan "Rambo" zorda!

"Rambo" filmiyle hafızalara kazınan Hollywood'un ünlü yıldızı Slyvester Stallone'un 25 yıllık eşi Jennifer Flavin ile evlilik sözleşmesi yapmadığı ortaya çıktı. Boşanma süreci devam eden Sylvester Stallone, mal varlığının bölünmemesi için 400 milyon dolarlık servetini koruma mücadelesi başlattı.

Evlilik sözleşmesine yanaşmayan "Rambo" zorda!

TV100'ün haberine göre Hollywood'un yıldızı Sylvester Stallone, 25 yıllık eşi Jennifer Flavin ile süren boşanma davasında mal varlığını korumak için harekete geçti. Evlilik sözleşmesi olmadığı için 400 milyon dolarlık servetini korumak isteyen Stallone, eşiyle birebir görüşerek anlaşmaya çalışıyor.

Ünlü film serisi “Rambo” ile tanınan Hollywood yıldızı Sylvester Stallone, ayrı yaşadığı eşi Jennifer Flavin’den boşanmak için özel olarak görüştüğü ve ünlü aktörün 400 milyon dolarlık servetini korumak için evlilik sözleşmesinin bulunmadığı ortaya çıktı. Flavin’in Stallone’un Rottweiler cinsi köpeğini evde istememesi üzerine çıkan kavganın ardından çiftin ayrılmaya karar verdiği belirtilirken, Flavin’in Ağustos ayında boşanma davası açtığı öğrenildi.

BİREBİR GÖRÜŞÜYOR

TMZ’nin elde ettiği yasal belgeler, Stallone’un malvarlığını korumak için bir evlilik anlaşması olmadığını da ortaya koyarken, bu nedenle ünlü aktörün servetini koruyabilmek için Flavin ile birebir görüşerek anlaşmaya çalıştığı belirtildi.

Stallone ve Flavin’in mal paylaşımını müzakere etmek amacıyla mahkeme işlemlerini askıya aldığı ifade edildi.

Öte yandan, mahkeme belgelerine göre, Flavin aktörü evlilik varlıklarını taşımaya çalışmakla suçluyor ve Palm Beach’teki evlerinin ‘münhasır kullanımını’ talep ediyor.

Ancak Stallone ise buna karşı çıkıyor.

SON DAKİKA! BARIŞTILAR!..

Boşanmak üzere olan Sylvester Stallone ve eşi Jennifer Flavin bir aylık ayrılığın ardından barıştı.

Rocky'nin yıldızı Stallone'un temsilcileri, Page Six'e çiftin bir araya geldiğini bildirdi:

"Evde buluşup konuştular, fikir ayrılıklarını çözebildiler. İkisi de çok mutlu."