Halit Özgür Sarı üzücü gerçeği açıkladı: "O da mahvoldu, ben de mahvoldum"

Her salı FOX’ta seyirciyle buluşan "Yabani" dizisinin başrol oyuncusu Halit Özgür Sarı hikâyeye sokaklarda yaşam mücadelesini veren bir gence hayat vererek başlamıştı.

Halit Özgür Sarı üzücü gerçeği açıkladı: "O da mahvoldu, ben de mahvoldum"

Halit Özgür Sarı her hafta başrolünü oynadığı "Yabani" dizisindeki etkili oyunculuğuyla dikkat çekiyor.

Dizide sokaklara düşen ve kağıt toplayarak hayatta kalma mücadelesi veren ardından da gerçek ailesine kavuşan Yaman Ali’ye hayat veren Halit Özgür Sarı rolü sayesinde yaşadığı farkındalığı şu sözlerle anlattı:

“Sokakta çöp toplayan insanları aslında görmüyoruz ama iş gelmeye başlayınca Ben görmeye başladım. Bu sefer konuşmaya başladım. Sohbet sohbeti açtı. Mekanlarına gittim, oturdum, sohbet ettim. Bizi şu konu çok vurmuştu; kulaklık takıyorlar ya sürekli… ‘Sokakta neden kulaklık takıyorsunuz?’ sorusuna şöyle bir cevap aldım; küfür ederlerse duymayalım diye’ dedi bana… Geldim ve bunu yönetmenimiz Çağatay Tosun’a söyledim… O da mahvoldu, ben de mahvoldum…”


Halit Özgür Sarı üzücü gerçeği açıkladı: "O da mahvoldu, ben de mahvoldum"


Birsen Altuntaş'ın haberine göre
yakışıklı oyuncu hayata bakış açısının değiştiğini belirterek “Şimdi sete geleceğim mesela… Kapıdan çıkıyorum arabaya biniyorum, görüyorum hemen sohbet etmeye çalışıyorum. ‘Nasılsın iyi misin?’ diyorum. Yolda her zaman yol veriyordum. Ama şimdi daha bir istekle yol veriyorum” diye konuştu.Halit Özgür Sarı üzücü gerçeği açıkladı: "O da mahvoldu, ben de mahvoldum" - Resim : 2