Hülya Koçyiğit’in yeğenine Rus gelin!

Ünlü sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit'in yeğeni Sedat Çelenk ile Rus Dina Zakharova, Bursa'da kıyılan nikah ile dünya evine girdi.

Hülya Koçyiğit’in yeğenine Rus gelin!

Sabah Gazetesi'nden Tuna Çam'ın haberine göre Bursa'da yaşayan Sedat Çelenk ile Rus Dina Zakharova düzenlenen nikah merasimi ile hayatlarını birleştirdi. Yeğeninin nikahında şahitlik yapan Hülya Koçyiğit genç çifte mutluluk diledi.

Hülya Koçyiğit’in yeğenine Rus gelin!

Aile arasında gerçekleştirilen nikâh merasimine Hülya Koçyiğit'in, eşi eski millî futbolcu Selim Soydan, kızı Gülşah Alkoçlar, torunu Engin Altan Düzyatan'ın eşi Neslişah Düzyatan ile birlikte katıldı.

Hülya Koçyiğit’in yeğenine Rus gelin! - Resim : 2

PANORAMA MÜZESİNE ZİYARET

Genç çiftin nikâhını kıyarak mutluluklar dileyen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, "Bursa, bir imparatorluğa pâyitahtlık yapmış bir şehir. Osmangazi Belediyesi olarak bu ulu şehirde her yıl yaklaşık 7 bin nikah kıyıyoruz. Bu kıydığımız nikahlar arasında sadece gelin ve damadın yanı sıra her iki kişinin de yabancı olduğu çiftler yer alıyor. Bu açıdan sizler de doğru bir adrestesiniz. Bu çatı altında insanların gönüllerde buluştuğu bir ortamı yaşıyoruz. Allah sağlıklı uzun ömürler ve hayırlı evlatlar versin. Sizlere ve iki aileye hayırlı olsun" dedi.

Başkan Dündar, evlilik cüzdanını çifte takdim etmesi için aile büyüğü olarak Selim Soydan'a verdi. Soydan da aile cüzdanını geline vererek mutluluklar diledi. Nikâh sonrası genç çift ve davetliler, Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi'ni gezdi.