İrem Derici'nin konser gafı peşini bırakmıyor!

Kartepe'de sahne alan İrem Derici, 'Kalbimin Tek Sahibine' şarkısını söylerken meleklerle ilgili bölümünde parçayı yarıda kesip tepki çeken bir gafa imzasını atmıştı.

İrem Derici'nin konser gafı peşini bırakmıyor!

Sabah Gazetesi'nden Atakan Irmak'ın haberine göre Kocaeli'nin kayak merkezi Kartepe'de sahne alan İrem Derici, 'Kalbimin Tek Sahibine' şarkısını söylerken meleklerle ilgili bölümünde parçayı yarıda kesip "Melekler g*tümü yesin." diyerek magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

 

Derici'nin konser gafının ardından Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, organizasyonlarına bir daha şarkıcıyı çağırmama kararı almıştı.

İrem Derici ise sosyal medya üzerinden gelen tepkilere, "Bahsi geçen melekler, o melekler değil. Melek benim vokalistim. Ben hep argo konuşan ve ara sıra ağzından küfür kaçıran bir kadınım. Bu değişmiyor, yapacak bir şey yok. Konuyla alakalı yine de üzülen, kırılan varsa özür dilerim." şeklinde açıklama yapmıştı.

SAVCILIĞA KOŞTU

Bir sosyal medya kullanıcısı ünlü şarkıcıya ağır hakaretlerde bulununca Derici soluğu savcılıkta aldı. İrem Derici tarafından savcılığa sunulan şikayet dilekçesinde, geçtiğimiz yıl Ocak ayında Kocaeli ve Kartepe Belediyelerinin ortaklaşa düzenledikleri KARFEST kapsamında konser verdiğini, konser sonrası sosyal medyadaki bir kullanıcının görüntülerini kullanarak ağır hakaret içeren sözler sarf edildiğini anlattı.

Dilekçenin devamında söz konusu kullanıcının, 'İrem Derici diye bir şarkıcı varmış, geçtiğimiz hafta Kocaeli'nde verdiği konserinde 'Melekler g..mü yesin' lami cimi yok. Esr..keş, alkolik ve uyuşturucu kullanarak sahneye çıkan bu kadın tam bir müpte..dir.' şeklinde ifadeler kullandığını kendisinin de menajeri aracılığıyla bilgisinin olduğunu ifade etti.

Söz konusu paylaşımın sosyal medya üzerinden yayıldığını ifade eden ünlü oyuncu paylaşılan ağır içerikli videonun onur ve şerefini zedelediğini belirterek şüphelinin cezalandırılmasını talep etti. İrem Derici'nin şikayetinin ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Savcılık tarafından yürütülen soruşturma kapsamında söz konusu paylaşımları yapan hesabın kullanıcısının tespiti için çalışma yapıldı.

Yapılan inceleme kapsamında kullanıcının 37 yaşındaki Uğur S., olduğu belirlendi. Savcılıkta ifade veren genç adam, söz konusu paylaşımları kendisinin yaptığını Gebze bölgesine hizmet veren bir gazetede çalıştığını, İrem Derici'nin açıklamalarından dolayı toplumun tepkisini çektiğini ve bu nedenle sert yorumlarda bulunduğunu anlattı.

Savcılık şikayet üzerine soruşturmayı sürdürüyor.