Kızılcık Şerbeti setini karıştırdığı söylenen Evrim Alasya gönderiliyor mu?

"Kızılcık Şerbeti" dizisinin yapımcısı Faruk Turgut, dizinin setini karıştırdığı iddia edilen başrol oyuncusu Evrim Alasya hakkında açıklama yaptı.

Kızılcık Şerbeti setini karıştırdığı söylenen Evrim Alasya gönderiliyor mu?

"Kızılcık Şerbeti" dizisi "Yalı Çapkını"ndan sonra sezonun en çok etkileşimi olan projelerinin başında geliyor.

Gold Film imzalı sevilen dizinin başrol oyuncusu Evrim Alasya’nın sette kuaför krizi çıkardığı ve ekibe küfür ettiği iddia edildi.


Kızılcık Şerbeti setini karıştırdığı söylenen Evrim Alasya gönderiliyor mu?


Yönetmen Ketche’nin de oyuncunun kaprislerine dayanamadığı için seti yarıda bıraktığı öne sürüldü.Kızılcık Şerbeti setini karıştırdığı söylenen Evrim Alasya gönderiliyor mu? - Resim : 2

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre Kızılcık Şerbeti’nin yapımcısı Faruk Turgut konuyla ilgili iddialar üzerine şu açıklamayı yaptı:

“Her sette olduğu gibi bizim setimizde de kuaför değişiklikleri elbette yaşandı. Ancak bu  çok normal bir durum. Diğer iddiaların tamamı gerçek dışı… Yönetmenimiz işinin başında… Oyuncumuzla sahne çekiyor. Aralarında hiçbir sorun yok.”


Kızılcık Şerbeti setini karıştırdığı söylenen Evrim Alasya gönderiliyor mu? - Resim : 3


Öte yandan dizinin Kıvılcım’ı Evrim Alasya da hakkında çıkan iddia üzerine set ekibinden makyöz Esra Okumuş’un “Evrim Alasya sette, herkese küfürler savurdu. Herkesi kırdı geçirdi. Seti dağıttı. Kaprisleriyle herkesi yıldırdı. Şimdi sahne çekecek” şeklindeki paylaşımını yayınladı ve haberi ti’ye aldı.


Kızılcık Şerbeti setini karıştırdığı söylenen Evrim Alasya gönderiliyor mu? - Resim : 4