Adıyaman


Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Bahçeli Adıyaman'da açıklamalarda bulundu
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Bahçeli Adıyaman'da açıklamalarda bulundu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdogan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesindeki konteyner kentte depremzedeleri ziyaret etti.
Yakınlarının mezarını bulmak için mezar başına eşya koydular
Yakınlarının mezarını bulmak için mezar başına eşya koydular Depremlerde en fazla hasar alan illerin başında gelen Adıyaman'da enkaz altında kalarak hayatını kaybedenlerin yakınları mezarları bulabilmek için mezarların başına çeşitli eşyalar astı.
Deprem fırtınası sürüyor! Adıyaman ve Kahramanmaraş sallandı
Deprem fırtınası sürüyor! Adıyaman ve Kahramanmaraş sallandı Adıyaman'da saat 05.51'de 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem çevre illerden de hissedildi.
Depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 44 bin 374'e yükseldi
Depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 44 bin 374'e yükseldi Türkiye'nin 11 ilinde büyük yıkıma neden olan Kahramanmaraş merkezli depremlerde can kaybı artıyor.
Adıyaman'da enkazdan geriye acı dolu kareler kaldı
Adıyaman'da enkazdan geriye acı dolu kareler kaldı Adıyaman'da depremde yıkılan binalarda enkaz kaldırma çalışmaları devam ederken, geriye sadece hatıralar kaldı.
Depremde can kaybı 44 bin 218'e yükseldi
Depremde can kaybı 44 bin 218'e yükseldi Kahramanmaraş merkezli depremlerde can kaybının 44 bin 218'e yükseldiği açıklandı.
Bakan Adil Karaismailoğlu: "Adıyaman'ı ayağa kaldıracağız"
Bakan Adil Karaismailoğlu: "Adıyaman'ı ayağa kaldıracağız" Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, depremde büyük yıkımın yaşandığı Adıyaman'ın ayağa kaldırılması için gerekli tüm çalışmaların yapılacağını söyledi.