Adıyaman

Sağlık Bakanlığı'ndan Adıyaman'a tam teşekküllü sahra hastanesi
Sağlık Bakanlığı'ndan Adıyaman'a tam teşekküllü sahra hastanesi Sağlık Bakanlığı, merkez üssü Kahramanmaraş'ın Elbistan ve Pazarcık ilçeleri olan 7.7 ile 7.6 büyüklüğündeki depremin enkaza çevirdiği Adıyaman'a tam teşekküllü sahra hastanesi kurdu.
Hatay ile Adıyaman'da hırsızlık ve yağma yapan 33 kişi yakalandı
Hatay ile Adıyaman'da hırsızlık ve yağma yapan 33 kişi yakalandı Hatay ve Adıyaman'da hasarlı binalardan hırsızlık ve iş yerlerinden yağma yapan 33 şüpheli yakalandı.
8 yaşındaki Ahmet, 151 saat sonra enkazdan kurtarıldı!
8 yaşındaki Ahmet, 151 saat sonra enkazdan kurtarıldı! Adıyaman'da enkaz altında kalan Hacı Ahmet Eyice (8), 151 saat sonra kurtarıldı.
İstanbul'da toprağa verilen genç adamın annesinin feryadı yürek dağladı
İstanbul'da toprağa verilen genç adamın annesinin feryadı yürek dağladı Adıyaman'daki depremin 3'üncü günü enkazdan yaralı olarak çıkarıldıktan sonra sevk edildiği hastanede iç kanama nedeniyle yaşamını yitiren rehber Nazımcan Hartlap (28), İstanbul'da son yolculuğuna uğurlandı.
Onlar da hesap verecek! Yurt dışına kaçmaya çalışırken yakalandılar!
Onlar da hesap verecek! Yurt dışına kaçmaya çalışırken yakalandılar! Adıyaman'da depremde yıkılan çok sayıda binanın müteahhiti olduğu belirlenen, Yavuz Karakuş ve Sevilay Karakuş Gürcistan'a kaçmaya çalışırken İstanbul Havalimanı'nda yakalandı.
Deprem bölgesinde hava bugün nasıl olacak?
Deprem bölgesinde hava bugün nasıl olacak? Asrın felaketinde depremden etkilenen 10 kentte beklenen hava durumu raporu açıklandı. Buna göre bugün, depremin vurduğu bölgede sıcaklıklar eksi 9 ile 14 derece arasında değişecek. Bölgede parçalı ve az bulutlu bir hava hakim olacak.
Yıkılan binanın enkazından 108 saat sonra kurtarıldı
Yıkılan binanın enkazından 108 saat sonra kurtarıldı Kahramanmaraş merkezli depremlerin vurduğu Adıyaman'da, yıkılan apartmanın enkazında kalan bir kadın, 108 saat sonra sağ çıkarıldı.