Aleyna Tilki

Aleyna Tilki: "Taklit ediliyorum" Bir süredir Londra'da yeni şarkısının hazırlığını yapan Aleyna Tilki, önceki gün Kuruçeşme'de görüntülendi.
Aleyna Tilki babasına yapım şirketi kurdu Bir içecek firmasıyla reklam anlaşması yapan Aleyna Tilki, 3 milyon TL’yi cebine koydu. Bugüne kadar ailesine hep destek olan 20 yaşındaki popçu, bu paranın büyük kısmını da yine anne, babası ve kardeşine harcayacak.
Aleyna Tilki gözünü Dua Lipa'nın tahtına dikti Her fırsatta dünya yıldızı olmak istediğini dile getiren Aleyna Tilki, Şubat ayında İngilizce şarkısı Retrograde'i yayınlayarak dünyaya açıldı.
Aleyna Tilki hakkındaki aşı soruşturmasına takipsizlik kararı Şarkıcı Aleyna Tilki hakkında, ‘İnsanları corona değil, ilaçlar öldürüyor' sözleri üzerine açılan soruşturma tamamlandı.
Kapıdan kovulan Aleyna Tilki'den olay sözler Genç şarkıcı Aleyna Tilki, bilinmeyen bir gerçeği ilk defa açıkladı.
Aleyna Tilki'nin aklını alan ayıcık Genç şarkıcı Aleyna Tilki son klibi ‘Retrograde’de meşhur oyuncak ayısına veda etse de yenilerini almaya devam ediyor.
Gülçin Ergül’den Aleyna Tilki'ye destek Geçtiğimiz günlerde R&B, neo soul, pop ve diskoyu ustalıkla bir araya getirdiği İngilizce albümü Invitation’ı yayınlayan Gülçin Ergül, genç yıldız Aleyna Tilki’ye destek verdi.