Aleyna Tilki

Berkay'dan Işın Karaca'nın “Çocuğum etkileniyor” eleştirisine flaş yanıt!
Berkay'dan Işın Karaca'nın “Çocuğum etkileniyor” eleştirisine flaş yanıt! Şarkıcı Berkay önceki gün Arnavutköy’de objektiflere yansıdı.
Mehmet Dinçerler'e 'Açıkgöz soyadını alır mısınız?' diye soruldu
Mehmet Dinçerler'e 'Açıkgöz soyadını alır mısınız?' diye soruldu Hadise - Mehmet Dinçerler çifti New York dönüşü Karaköy'de el ele görüntülendi.
Aleyna Tilki'nin hedefi müziğiyle tüm dünyada var olmak
Aleyna Tilki'nin hedefi müziğiyle tüm dünyada var olmak Aleyna Tilki’nin yeni İngilizce şarkısı “Take It Or Leave It” Warner Music etiketiyle yayınlandı.
Aleyna Tilki yataktan kalkar kalkmaz AVM'ye koştu
Aleyna Tilki yataktan kalkar kalkmaz AVM'ye koştu Şarkıcı Aleyna Tilki önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi.
Aleyna Tilki'den "Kafamdan sallıyorum" itirafı
Aleyna Tilki'den "Kafamdan sallıyorum" itirafı Bu Cuma yeni İngilizce şarkısı "Take It Or Leave It"i yayınlayacak olan Aleyna Tilki önceki gün Etiler'de bir restoranda yemek yedi.
Sinan Akçıl: "Umarım Aleyna'nın başını yakmadım"
Sinan Akçıl: "Umarım Aleyna'nın başını yakmadım" Sinan Akçıl, önceki akşam Etiler'deki bir alışveriş merkezinde görüntülendi.
Aleyna Tilki'den bikinili geri sayım
Aleyna Tilki'den bikinili geri sayım Aleyna Tilki, Dua Lipa katkılı ilk İngilizce parçası ‘Retrograde’i Şubat 2021’de çıkarmıştı. İkincisinin de eli kulağında...