Aleyna Tilki

Aleyna Tilki: "Sürprizler yolda" Şarkıcı Aleyna Tilki, önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
Yakışıklı boksörün olaylı boşanma davası Milli boksör Sinan Ulutürk ‘aldatma', eşi TV sunucusu Leyla Süleymanova da ‘şiddet' iddiasıyla karşılıklı boşanma davası açtı. Süleymanova'nın, milli boksörün kendisine “Yaşın benden büyük, ben Aleyna Tilki ile evleneceğim” dediğini öne sürdü.
Aleyna Tilki kazandığı parayı nasıl değerlendiriyor? Kısa bir süre önce İngiltere'ye taşınan ve şimdilerde Londra-Türkiye arası mekik dokuyan Aleyna Tilki, Emirgan'da objektiflere takıldı. Gazetecilerin sorularını içtenlikle yanıtlayan şarkıcı, Dubai tatili hakkında konuştu.
Şok Şok! 136 ünlü diken üstünde! İstanbul Fatih İlçe Tapu Müdürlüğünde görevli iki personelin içerisinde Aleyna Tilki, Hülya Avşar, Yıldız Tilbe, Sinem Kobal, Şeyma Subaşı, Engin Altan Düzyatan, Berrak Tüzünataç gibi 136 ünlü ismin taşınmaz mülklerini sorgulayıp yetkisiz kişilerle paylaştıkları iddia edildi.
Aleyna Tilki'den konuşulacak Tarkan açıklaması Geçtiğimiz günlerde ailesiyle birlikte Dubai tatilinden döne Aleyna Tilki, önceki gün Etiler’de objektiflere yansıdı. Aleyna Tilki’den Tarkan itirafı geldi.
Havva Öztel şok eden mesajları ifşa etti Geçtiğimiz günlerde tatil için Dubai'ye giden Aleyna Tilki'ye annesi Havva Öztel ve kız kardeşi Ayça Tilki de eşlik etmişti.
Havva Öztel'den takipçisine şok eden yanıt! Her paylaşımıyla olay olan Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, Instagram hesabından yaptığı soru-cevap ile dikkatleri üzerine çekti.