Aleyna Tilki

Havva Öztel'in sağlık durumu nasıl? Aleyna Tilki, Etiler'de arkadaşlarıyla yemek yediği mekan çıkışında, Corona virüse yakalanan annesi Havva Öztel'in sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.
Hasan Denizyaran'dan son dakika haberi "Afili Aşk" dizisinde canlandırdığı 'Uğur' rolüyle milyonların tanıdığı bir isim haline gelen yakışıklı oyuncu Hasan Denizyaran, "İşte Bu Benim Masalım" dizisinde de şarkıcı Aleyna Tilki'yle başrolü paylaşmıştı.
Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'den üzücü haber Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, bir süre önce Karadeniz Turu'na çıkmıştı.
Aleyna Tilki kurnaz çıktı! Sosyal medyada popülaritesini artırmak isteyen şarkıcı, dijital ekip kurdu. Tilki, sahte fan sayfalarıyla kendisine beğeni ve yorum yağdırdı.
Aleyna Tilki isyan etti: "Benden sonra sıra kardeşimde mi!" Açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz gün Twitter hesabından yaptığı paylaşımla adeta ateş püskürdü.
Aleyna Tilki'nin yeni klibi izlenme rekoru kırdı Aleyna Tilki’nin ‘Sır’ parçası, 24 saatte dünyanın en çok izlenen videosu oldu.
Aleyna Tilki'den 'Aleyna Bebe' paylaşımı Genç yaşta elde ettiği şöhret sayesinde adını milyonlara duyuran Aleyna Tilki, yeni klip haberini sosyal medya hesabından müjdelediği bir paylaşımda bulundu.