Aleyna Tilki

Aleyna Tilki otomobilinde uyudu
Aleyna Tilki otomobilinde uyudu Aracında battaniye ve yastık bulunduran Aleyna Tilki, otomobilinde derin bir uyku çekti. Genç şarkıcı trafik sıkışıncaya kadar uyudu.
Aleyna Tilki: "Kız isteme olayı ne kadar saçma!"
Aleyna Tilki: "Kız isteme olayı ne kadar saçma!" Açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran Aleyna Tilki, yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. 21 yaşındaki şarkıcı, kız isteme merasimini çok saçma bulduğunu dile getirdi.
Aleyna Tilki formunun sırrını paylaştı
Aleyna Tilki formunun sırrını paylaştı Şu sıralar yoğun bir konser trafiği yaşayan Aleyna Tilki yeni albümü için de sürekli yurtdışına gidip geliyor.
Aleyna Tilki arabeskte de iddialı
Aleyna Tilki arabeskte de iddialı Aleyna Tilki, pop müzikten sonra arabeskte de iddialı olduğunu bir kez daha gösterdi…
Aleyna Tilki tek kıyafet için 300 bin lira aldı
Aleyna Tilki tek kıyafet için 300 bin lira aldı Son dönemde aykırı pozlarıyla sosyal medyada gündem olan 21 yaşındaki Tilki'ye sevenleri, "En güzel fotomodel Aleyna" yorumları yaptı.
Sosyal medya Aleyna Tilki'nin kombinini konuştu
Sosyal medya Aleyna Tilki'nin kombinini konuştu Genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin sosyal medyasından paylaştığı kare dakikalar içinde binlerce yorum aldı.
136 ünlünün bilgilerini sızdıran köstebeklere hapis cezası!
136 ünlünün bilgilerini sızdıran köstebeklere hapis cezası! Tapuda çalışan iki memur, aralarında Sinem Kobal, Bensu Soral, Serenay Sarıkaya, Serdar Ortaç, Hülya Avşar, Aleyna Tilki ve Yıldız Tilbe’nin de olduğu 136 ünlünün taşınmaz mülklerini sorgulayıp emlakçı ve iş takipçilerine bilgi aktardığı gerekçesiyle 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.