Aleyna Tilki

Aleyna Tilki: "Korumayla uyuyamam" Aleyna Tilki, sosyal medyada "Ya beni tehdit eden, böyle özgürce evime laps diye atlayan insanlara ceza verin ya da bana silah verin. Evde uyurken de korumayla uyuyamam. Benim de bi hayatım var" paylaşımını yaptı.
Aleyna Tilki: "Nah bulursunuz yeni evimi pislikler" Genç şarkıcı Aleyna Tilki, takıntılı hayranının evine kadar gelip annesi Havva Öztel'i ve kız kardeşi Ayça Tilki'yi korkutmasının ardından harekete geçti. Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak eşyalarının taşındığı anı paylaştı.
Üniversitelilerin tercihi Aleyna Tilki oldu 1996’dan bu yana düzenlenen ve Türkiye’nin en iyi festivali seçilen Bitexen Winterfest için geri sayım başladı.
Uzi soruları Aleyna Tilki'yi kaçırdı 21 yaşındaki Aleyna Tilki önceki akşam objektiflere yansıdı.
Aleyna Tilki çareyi taşınmakta buldu Son günlerde adı 'Uzi' lakaplı rapçi Utku Yalçınkaya ile anılan Aleyna Tilki, takıntılı bir hayranından dert yanmıştı.
Rapçi Uzi'nin konserine polis baskını! 'Uzi' lakabıyla tanınan rapçi Utku Yalçınkaya, dün akşam Bostancı Gösteri Merkezi'nde hayranlarıyla buluştu. Konserde Uzi ile adı aşk dedikodularına karışan Aleyna Tilki de vardı.
Aleyna Tilki'den aşk yalanlaması Rapçi Uzi ile sevgili oldukları iddia edilen şarkıcı Aleyna Tilki, aşk iddialarına noktayı koydu. Tilki, hayatında kimsenin olmadığını söyledi.