Aleyna Tilki


Aleyna Tilki ile göbek atan Seda Sayan'ı kızdıran yorum
Aleyna Tilki ile göbek atan Seda Sayan'ı kızdıran yorum Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin 8. yıldönümünde karşılıklı göbek atan Seda Sayan ve Aleyna Tilki'ye bir sosyal medya kullanıcısı tarafından sert bir yorum geldi.
Reynmen'den magazin dünyasını karıştıracak sözler!
Reynmen'den magazin dünyasını karıştıracak sözler! Ünlü sanatçılarla yaşadığı polemikler hakkında ilk kez konuşan Reynmen çıkaracağı albümünün müjdesini verdi.
Aleyna Tilki: "Hiç havamda değilim"
Aleyna Tilki: "Hiç havamda değilim" Basın mensuplarına görüntü vermek istemeyen Aleyna Tilki "Havamda değilim" dedi.
Aleyna Tilki: "Burası benim evim değil"
Aleyna Tilki: "Burası benim evim değil" Eğitimi için bir süreliğine Amerika'ya taşınan şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yine adından söz ettirdi.
Aleyna Tilki'ye annesinden onay çıktı
Aleyna Tilki'ye annesinden onay çıktı Bir yıl Los Angeles’ta kalacak olan Aleyna Tilki’nin tuttuğu lüks eve aylık 14 bin dolar (82 bin TL) vermesine anne Havva Öztel’den onay çıktı.
Aleyna Tilki: "Türkiye’de böyle bir iş yapılmadı!"
Aleyna Tilki: "Türkiye’de böyle bir iş yapılmadı!" Şarkıcı Aleyna Tilki, ABD'de Hollywood'un ünlü isimleri ile komşu olduğunu belirtti. Ünlü prodüktör ve DJ Diplo ile ortak bir projede yer aldıklarını belirten Tilki, "Şimdiye kadar Türkiye Cumhuriyeti’nde böyle bir iş yapılmadı. Biraz daha zamanı gelsin açıklayacağım" dedi.
Aleyna Tilki ile annesinin arasında ipler gerildi!
Aleyna Tilki ile annesinin arasında ipler gerildi! Genç şarkıcı Aleyna Tilki, psikoloji ve müzik eğitimi almak için Amerika- Los Angeles’a yerleşmişti.