Aleyna Tilki


Aleyna Tilki hakkında soruşturma başlatıldı
Aleyna Tilki hakkında soruşturma başlatıldı Aleyna Tilki’nin katıldığı bir programda dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber için sarf ettiği “Los Angeles’ta karşılaştık ama çocuk çingen” sözleri başını yaktı.
Ses tellerinin yırtıldığını söyleyen Aleyna Tilki yılbaşı programına konuk oldu
Ses tellerinin yırtıldığını söyleyen Aleyna Tilki yılbaşı programına konuk oldu 'Cevapsız Çınlama', 'Sen Olsan Bari', 'Dipsiz Kuyu ve 'Yalnız Çiçek' gibi şarkılarla genç yaşta büyük bir şöhret yakalayan Aleyna Tilki geçtiğimiz günlerde verdiği haberle sevenlerini üzmüştü.
Havva Öztel'den yeni şarkı atağı
Havva Öztel'den yeni şarkı atağı Müziğe hızlı bir giriş yaparak son yayınladığı “Seni Kalbimden Kovdum” ile dikkatleri üzerine çeken Havva Öztel, “Unutamazsın Beni” isimli şarkıyı yeniden yorumladı.
Melis Sökmen'den konuşulacak Aleyna Tilki açıklaması
Melis Sökmen'den konuşulacak Aleyna Tilki açıklaması Sanatçı Melis Sökmen "Özgür Aras'la Baş Başa" isimli radyo programına konuk oldu.
Hakan Aysev: "Aleyna Tilki'ye çok yükleniyorlar"
Hakan Aysev: "Aleyna Tilki'ye çok yükleniyorlar" Ünlü opera sanatçısı ve tenor Hakan Aysev; pop müziğin genç yıldızı Aleyna Tilki hakkında övgü dolu yorumlarda bulundu.
Aleyna Tilki'nin sağlık durumu nasıl?
Aleyna Tilki'nin sağlık durumu nasıl? 'Cevapsız Çınlama', 'Sen Olsan Bari', 'Dipsiz Kuyu ve 'Yalnız Çiçek' gibi şarkılarla genç yaşta büyük bir şöhret yakalayan Aleyna Tilki'den üzücü haber geldi.
Güllü: "Aleyna Tilki ismini duyunca tepe tüylerim dikiliyor"
Güllü: "Aleyna Tilki ismini duyunca tepe tüylerim dikiliyor" Ünlü şarkıcı katıldığı "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programında Aleyna Tilki'yi hedef alan açıklamalarda bulundu.