Aleyna Tilki


Aleyna Tilki şoförünün yardımıyla yürüyebildi ‘İşte Bu Benim Masalım’ setinde kas spazmı geçiren Aleyna Tilki, önceki gün Nişantaşı’nda bir kliniğe girerken görüntülendi.
Aleyna Tilki hastanelik oldu Şu sıralar "İşte Bu Benim Masalım" dizisiyle gündemde olan şarkıcı Aleyna Tilki, paylaşımıyla sevenlerini korkuttu.
Aleyna Tilki'nin set halleri Cemal Can Canseven ile dizide rol alan Aleyna Tilki'nin keyfine diyecek yok.
Havva Öztel büyük pişmanlığını dile getirdi! 2018 yılının Ocak ayında eşi Mehmet Tilki'den boşandıktan sonra hayatını kızları Aleyna ve Ayça'ya adayan Havva Öztel, çok çarpıcı bir itirafta bulundu.
Aleyna Tilki tek başına eve çıktı Cemal Can Canseven ile "İşte Bu Benim Masalım" dizisinde rol alan Aleyna Tilki, anne evinden ayrıldı.
Aleyna Tilki: "Oyunculuk beni yola getirdi" Cemal Can Canseven ile başrolü paylaşan Aleyna Tilki oyunculukla ilgili düşüncelerini paylaştı.
Aleyna Tilki'den sürpriz şarkı Ünlü sanatçı Selami Şahin'in söz ve bestesine imza attığı efsaneleşen şarkısı "Seni Sevmediğim Yalan", 'İşte Bu Benim Masalım' isimli dizide genç şarkıcı Aleyna Tilki tarafından yeniden yorumlandı.