Aleyna Tilki


Aleyna Tilki babası yaşında adamla sobelendi Aleyna Tilki, özel hayatıyla gündem olmaya devam ediyor. Genç şarkıcı, önceki gün babası yaşındaki gizemli iş adamıyla yakalanınca panik yaşadı. Evli ve 2 çocuklu iş insanıyla Aleyna’nın ilişkisi merak uyandırdı.
Havalimanını birbirine katan Aleyna Tilki'ye hapis şoku! Aleyna Tilki, Ocak 2020’de İstanbul Havalimanı’nda da vukuat çıkarmıştı. Bir yolcuyla tartışan popçu, ardından bir güvenlik görevlisine “Sen kimsin, polis misin? Seni bulup mahvedeceğim, salak mısın, senin yüzünden uçağı kaçırıyorum” diyerek hakaret ve küfür etmişti.
Aleyna Tilki'nin gizemli buluşması Aleyna Tilki gizemli bir erkekle İtalyan restoranında buluştu. Arkadaşı gazetecilere tehditler savurdu. Şoförü ise montunu açıp görüntü alınmasına engel oldu. Genç şarkıcı, yanındaki erkek arkadaşının kimliğini açıklamadı.
Aleyna Tilki beğendiği ev için bir servet ödemeye hazır Aleyna Tilki, kendisine yatırım yapmaya devam ediyor. 21 yaşındaki popçu, önceki gün gittiği Zorlu Residence’dan daire baktı. Genç popçunun almak istediği dairelerin fiyatı 20 milyon liradan başlayıp 45 milyon TL’ye kadar çıkıyor.
Aleyna Tilki: "Sürprizler yolda" Şarkıcı Aleyna Tilki, önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
Yakışıklı boksörün olaylı boşanma davası Milli boksör Sinan Ulutürk ‘aldatma', eşi TV sunucusu Leyla Süleymanova da ‘şiddet' iddiasıyla karşılıklı boşanma davası açtı. Süleymanova'nın, milli boksörün kendisine “Yaşın benden büyük, ben Aleyna Tilki ile evleneceğim” dediğini öne sürdü.
Aleyna Tilki kazandığı parayı nasıl değerlendiriyor? Kısa bir süre önce İngiltere'ye taşınan ve şimdilerde Londra-Türkiye arası mekik dokuyan Aleyna Tilki, Emirgan'da objektiflere takıldı. Gazetecilerin sorularını içtenlikle yanıtlayan şarkıcı, Dubai tatili hakkında konuştu.