Aleyna Tilki


Aleyna Tilki'ye kendisini diline dolayan Demet Akalın soruldu
Aleyna Tilki'ye kendisini diline dolayan Demet Akalın soruldu Başarıdan başarıya koşan genç şarkıcı Aleyna Tilki, önceki gün İstinye'deki bir AVM'deydi.
Demet Akalın'dan Ersay Üner'e şok gönderme!
Demet Akalın'dan Ersay Üner'e şok gönderme! Şarkıcı Demet Akalın, Aleyna Tilki'ye laf attı. Araya giren Ersay Üner, Demet Akalın'ın üslubunu eleştirdi. Duruma bozulan Demet Akalın, Ersay Üner'e geçmişte aldığı hediyeyi hatırlatıp "Nankör" dedi.
Aleyna Tilki: "İtinayla kapak yapılır"
Aleyna Tilki: "İtinayla kapak yapılır" Önceki gün Çatalca'da gerçekleşen 'Yaza Merhaba' partisinde iddialı bir sahne kostümüyle sahneye çıkan Aleyna Tilki, 2 saat boyunca sevilen şarkılarını seslendirdi.
Demet Akalın'dan Aleyna Tilki'ye 'don' göndermesi
Demet Akalın'dan Aleyna Tilki'ye 'don' göndermesi Demet Akalın, Trabzonspor'un şampiyonluk kutlamalarında 'Kulüp' adlı şarkısının çalınması ve FIFA tarafından da paylaşılmasının ardından Aleyna Tilki'ye göndermede bulundu.
Aleyna Tilki dünyaca ünlü listenin kapağında
Aleyna Tilki dünyaca ünlü listenin kapağında Son şarkısı “Take It Or Leave It” ile yayınlandığı gün 39 ülkedeki 87 çalma listesine girerek daha önce bir Türk sanatçının çıkış gününde erişmediği bir başarıya ulaşan Aleyna Tilki, kariyerinde dünya çapında yeni bir başarıya imza attı.
Aleyna Tilki'ye 2 milyon liralık piyango vurdu!
Aleyna Tilki'ye 2 milyon liralık piyango vurdu! 2019'dan beri ünlü bir dondurma markasının yüzü olan Aleyna Tilki, anlaşma yineledi.
Yeliz'den Işın Karaca'ya sert sözler
Yeliz'den Işın Karaca'ya sert sözler Şarkıcı Yeliz, Gülşen'in sahne kıyafetlerini eleştirirken "Artık mide bulandırıyor. Kadın eti bu kadar ucuz mu ya?" diyen Işın Karaca'yı sert bir dille eleştirdi.