Aleyna Tilki


Havva Öztel ülkeyi terk etme nedenini açıkladı
Havva Öztel ülkeyi terk etme nedenini açıkladı Şarkıcı Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, bir süredir kızlarıyla birlikte neden Amerika'da yaşadığını ilk defa açıkladı.
Aleyna Tilki 23 Nisan coşkusu yaşattı!
Aleyna Tilki 23 Nisan coşkusu yaşattı! Sevilen şarkıcı Aleyna Tilki, tam dört ay sonra 23 Nisan'da sahneye çıktı.
"Aleyna Tilki ile öpüşmek isterim" diyen 66 yaşındaki Mehmet Ali Erbil'e tepki
"Aleyna Tilki ile öpüşmek isterim" diyen 66 yaşındaki Mehmet Ali Erbil'e tepki Klibinde oynadığı fenomen Ece Ronay Bilir'i taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla 8 yıl 10 aya kadar hapis cezası talebiyle yargılanan Mehmet Ali Erbil söylediği sözlerle tepki çekti.
Defne Samyeli ve Çağrı Telkıvıran'ın ortaklığı ilk meyvesini verdi
Defne Samyeli ve Çağrı Telkıvıran'ın ortaklığı ilk meyvesini verdi Genç müzisyen Çağrı Telkıvıran ile çıkan aşk haberlerni net bir dille yalanlayan Defne Samyeli, "Çağrı arkadaşım... Biz stüdyoda iş yapıyoruz. Sanki gizemli bir şey varmış ve yakalanıyormuşuz gibi lanse edilmesinden büyük rahatsızlık duyuyorum" ifadelerini kullanmıştı.
Aleyna Tilki: "Benim büyümeye vaktim olmadı"
Aleyna Tilki: "Benim büyümeye vaktim olmadı" Daha önce özel hayatıyla ilgili "Ben keko seviyorum" ifadelerini kullanan Aleyna Tilki, yeni açıklamalarda bulundu.
Özgür Aras'ın 30. yıl partisi renkli görüntülere sahne oldu
Özgür Aras'ın 30. yıl partisi renkli görüntülere sahne oldu Ünlü isimlerin iletişim danışmanı Özgür Aras, meslek yılının 30. Yılını sanat, cemiyet ve iş dünyasının birbirinden ünlü isimlerinin katıldığı bir organizasyonla kutladı.
Aleyna Tilki yeni şarkısıyla zirveye oturdu
Aleyna Tilki yeni şarkısıyla zirveye oturdu Aleyna Tilki'nin "Başıma Belasın" isimli şarkısı yayınlanır yayınlanmaz büyük ilgiyle karşılaştı.