Aleyna Tilki


Aleyna Tilki Maldivler'e sevgilisi Kadir Güneş'le mi gitti? Son haftalarda Türk ünlülerin komşu kapısı yaptığı Maldivler'in son misafiri genç şarkıcı Aleyna Tilki oldu.
Mehmet Tilki'den kızı Aleyna'ya lazerli kutlama Şarkıcı Aleyna Tilki’nin babası Mehmet Tilki, bugün 21 yaşına giren kızına teknede doğum günü partisi düzenledi.
Aleyna Tilki: "Ben bilim insanı değilim, sanatçıyım" Kendisi ve ailesinin aşı olmayacağını söyleyerek tepki çeken Aleyna Tilki hakkında 'halkı korku ve paniğe sürüklediği' iddiasıyla İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatılmıştı.
Nevra Serezli: "Cemal Can ve Aleyna çok yetenekli" Ünlü oyuncu Nevra Serezli, aynı dizide rol aldığı genç yıldızlar Cemal Can Canseven ve Aleyna Tilki'ye övgüler yağdırdı.
Demet Akalın: "Aleyna'ya gördüğüm yerde sarılırım" 48 yaşındaki şarkıcı Demet Akalın kendisinden 28 yaş küçük şarkıcı Aleyna Tilki'yi hedef alarak tepki toplamıştı.
Aleyna Tilki Demet Akalın'ı takipten çıkardı 48 yaşındaki şarkıcı Demet Akalın kendisinden 28 yaş küçük olan genç şarkıcı Aleyna Tilki ile akıl almaz bir polemiğe girmişti.
Tuğba Ekinci: "Demet Akalın küçücük kızla yarışa girdi" Şarkıcı Tuğba Ekinci, Akmerkez’de objektiflere yansıdı.