bağış

70'lik dağcı Himalayalar'da
70'lik dağcı Himalayalar'da Rüştü Hatipoğlu 70 yaşında, Himalayalar’da 4 bin 800 metrelik Gokyo Gölü zirvesinde Türk bayrağını dalgalandırdı. “Geçkin Gezgin” lakaplı Hatipoğlu, gezisinde çocukların eğitimi için 32 bin lira bağış topladı.
Bennu Yıldırımlar'dan takdir toplayan hareket
Bennu Yıldırımlar'dan takdir toplayan hareket Oyuncu Bennu Yıldırımlar, doğum günü vesilesiyle anlamlı bir kampanya başlattı.
Gülben Ergen'e anlamlı bağış
Gülben Ergen'e anlamlı bağış Gülben Ergen ‘Yılın En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi’ ödülünü aldı.
Hande Erçel: "Gelin hepimiz kahraman olalım"
Hande Erçel: "Gelin hepimiz kahraman olalım" Hande Erçel, doğum günü için çağrı yaptı. Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağış isteyen oyuncu, “Gelin hepimiz kahraman olalım” mesajı verdi.
Pınar Deniz'den sevenlerine anlamlı çağrı
Pınar Deniz'den sevenlerine anlamlı çağrı Kanal D'de pazar akşamları yayınlanan 'Yargı' dizisinin yıldızı Pınar Deniz, doğum günü vesilesiyle anlamlı bir kampanya başlattı.
Meghan Markle'ın 25 dolarlık bağışı alay konusu oldu
Meghan Markle'ın 25 dolarlık bağışı alay konusu oldu İngiliz kraliyet ailesinden ayrıldıktan sonra 'olaylı gelin' olarak gündemden düşmeyen Meghan Markle, yaptığı 25 dolarlık bağışla sosyal medyada alay konusu oldu.
Burak Deniz'den 50 paket mama bağışı
Burak Deniz'den 50 paket mama bağışı Yakışıklı oyuncu Burak Deniz, sahipsiz köpekleri besleyen bir derneğin yardım çağrısına sessiz kalmadı. 50 büyük paket mama gönderdi. Yardımının da duyulmamasını istedi.