bağış

Sedef Avcı: "Otizmli çocuklara umut olalım"
Sedef Avcı: "Otizmli çocuklara umut olalım" Oyuncu Sedef Avcı, yeni yaşında çocuklara umut olmak istiyor.
Alp Navruz'a büyük sürpriz TT oldu!
Alp Navruz'a büyük sürpriz TT oldu! Yakışıklı oyuncu Alp Navruz doğum gününde hayranları tarafından atılan binlerce kutlama mesajı Twitter’da TT oldu.
Miray Daner: "Yeni yaşımda çocuklar gülsün"
Miray Daner: "Yeni yaşımda çocuklar gülsün" Oyuncu Miray Daner, 15 Ocak'ta olan doğum gününde hayranlarından Kansersiz Yaşam Vakfı'na bağış yapmalarını istedi.
Yavuz Bingöl 'Akif' filmi kazancını Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacak
Yavuz Bingöl 'Akif' filmi kazancını Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacak ‘Akif' adlı sinema filminde vatan şairi Mehmet Akif Ersoy'un hayatını canlandıracak olan Yavuz Bingöl, projeden alacağı parayı Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağını söyledi.
Bergüzar Korel ve Hatice Şendil tam 3 milyon TL topladı!
Bergüzar Korel ve Hatice Şendil tam 3 milyon TL topladı! Ünlü oyuncular Bergüzar Korel ile Hatice Şendil, önceki hafta ‘Süperman’ dedikleri SMA hastası Poyraz Ali için 3 milyon TL topladı.
Ünlü isimler SMA hastası Didem için birlik oldu
Ünlü isimler SMA hastası Didem için birlik oldu Yakışıklı oyuncu Barış Kılıç, SMA hastası Didem Demir’e yardım toplamak için açtığı yayında 450 bin TL toplandı.
Zeynep Mansur'dan konuşulan bağış
Zeynep Mansur'dan konuşulan bağış Zeynep Mansur sosyal medyadan kendisine hakaret edenlerden kazandığı parayı hayvan sevgisinden ötürü barınaklara ve hayvanlarla ilgili derneklere bağışlıyor.