bağış

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, Karan'ın 2. yaşını kutladı
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, Karan'ın 2. yaşını kutladı Corona virüs pandemisinden dolayı vakitlerinin büyük bir kısmını evlerinde geçiren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti çocukları Karan'ın doğum gününü evlerinin bahçesinde kutladı.
Pelin Akil hediye yerine bağış istedi
Pelin Akil hediye yerine bağış istedi "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinde canlandırdığı 'Bahar' karakteriyle beğeni toplayan Pelin Akil, doğum gününde hediye yerine bağış istedi.
Bengü'den takdir toplayan hareket
Bengü'den takdir toplayan hareket Sevilen sanatçı Bengü, kalbinin de güzelliğini konuşturdu.
Şükran Ovalı: "En güzel hediye çocukların gülümsemesi"
Şükran Ovalı: "En güzel hediye çocukların gülümsemesi" Oyuncu Şükran Ovalı da doğum günü vesilesiyle kanser hastası çocuklara umut olmak istiyor.
Serenay Sarıkaya'dan genç kızlara büyük destek
Serenay Sarıkaya'dan genç kızlara büyük destek Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, en sevdiği eşyalarını genç kızların bursuna destek için Türk Eğitim Vakfı (TEV) yararına bağışa sundu.
Haluk Levent’ten müzisyenler için örnek davranış
Haluk Levent’ten müzisyenler için örnek davranış Yaptığı yardımlarla takdir toplayan Haluk Levent, yeni çekeceği reklam filmlerinden elde edeceği geliri de pandemi nedeniyle bir yıldır çalışamayan müzisyenlere dağıtacağını belirtti.
Bensu Soral hediye yerine bağış istedi
Bensu Soral hediye yerine bağış istedi Güzel oyuncu Bensu Soral, doğum gününde hediye yerine Sosyal Ben Vakfı’na bağış yapılmasını istedi.