bağış

Ayta Sözeri: "Biz birlikte güçlüyüz"
Ayta Sözeri: "Biz birlikte güçlüyüz" Ünlü şarkıcı ve oyuncu Ayta Sözeri, Türkbükü’nde bulunan bir mekanda sahne aldı.
Sertab Erener konser gelirini bağışladı
Sertab Erener konser gelirini bağışladı Türkiye'nin farklı yerlerinde çıkan orman yangınları sürüyorken sanatçı Sertab Erener 30 Temmuz'daki konserinin gelirini ağaçlandırma için bağışlayacağını açıkladı.
Oyuncu Demet Özdemir'den anlamlı hareket
Oyuncu Demet Özdemir'den anlamlı hareket Dijitalde yayınlanacak olan 'Aşk Taktikleri' adlı filmin çekimleri devam eden oyuncu iyilik elçisi olduğu bir sosyal sorumluluk projesine destek oldu.
Yonca Lodi ilk kez oğluyla sahne aldı
Yonca Lodi ilk kez oğluyla sahne aldı Sokak hayvanlarının klinik ihtiyaçlarına yönelik sosyal sorumluluk projesi olan ''Pet’N Play'' birbirinden farklı etkinlikler ve sürprizler ile 9-10-11 Temmuz’da Caddebostan Sahili’nde gerçekleşti.
Hande Erçel, Kansersiz Yaşam Derneği’nin 'İyi Niyet Elçisi' oldu
Hande Erçel, Kansersiz Yaşam Derneği’nin 'İyi Niyet Elçisi' oldu Başarılı oyuncu Hande Erçel, Kansersiz Yaşam Derneği’nin sosyal sorumluluk reklam filminde kanser hastalarına ve ailelerine destek için çağrıda bulundu.
Yakışıklı aktörden sağlık kliniğine yüklü bağış
Yakışıklı aktörden sağlık kliniğine yüklü bağış Chris Hemsworth, memleketi Avustralya’daki yerel bir sağlık kliniğine 10 bin dolar’lık (yaklaşık 87.5 bin TL) bağışta bulundu.
ABD 500 milyon Pfizer/BioNTech aşısı bağışlayacak
ABD 500 milyon Pfizer/BioNTech aşısı bağışlayacak Dünya liderleriyle temasta bulunmak için seyahate çıkan ve bugün G7 Zirvesi'ne katılacak Joe Biden'ın ABD'nin aşı yardımı projesini duyuracağı iddia edildi.