bağış


Buse Terim'e "eski ayakkabı" şoku
Buse Terim'e "eski ayakkabı" şoku Buse Terim, kızının eski ayakkabısını 2.300 TL’ye satışa sundu. “Geliri bağışlıyorum” dese de tepkileri engelleyemedi. Vatandaş, “Hayır işlemek istiyorsan ihtiyacı olan bir çocuğa verirsin” eleştirisi yaptı...
Yasemin Özilhan'dan şoke eden hareket!
Yasemin Özilhan'dan şoke eden hareket! Son dönemde ünlü isimlerin dolaplarındaki kıyafet, ayakkabı ve aksesuarları yardım için bağışlamaları gelenek haline geldi.
İbrahim Selim hediye yerine bağış istedi
İbrahim Selim hediye yerine bağış istedi Oyuncu ve şovmen İbrahim Selim, Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı'na el uzattı. Yarın 43 yaşına basacak olan oyuncu, hediye yerine bağış istedi.
Şarkıcı Doğuş ve eşi Tanzaya'ya yardım yapmayı seçti
Şarkıcı Doğuş ve eşi Tanzaya'ya yardım yapmayı seçti Doğuş ve Azerbaycanlı eşi Xosqedem Hidayetqizi, yardım yapmak için Tanzanya'da bir köyü seçti.
Tarkan İzmir konserinin gelirini üç kuruma bağışlıyor
Tarkan İzmir konserinin gelirini üç kuruma bağışlıyor 9 Eylül'de İzmir'de konser veren Tarkan'ın elde ettiği geliri Darüşşafaka, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ve Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı'na bağışlayacağı öğrenildi.
Elif Doğan hediye yerine bağış istedi
Elif Doğan hediye yerine bağış istedi Yeni projesi merakla beklenen genç ve başarılı oyuncu Elif Doğan, doğum gününde hediye yerine Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağış istedi.
Bergüzar Korel'e hayranlarından büyük sürpriz!
Bergüzar Korel'e hayranlarından büyük sürpriz! Önceki gün 40 yaşına giren Bergüzar Korel için dünyanın dört bir yanındaki hayranları el ele verdi.