bağış


Merhum Civan Canova'nın sergisinin tüm geliri LÖSEV'e bağışlandı
Merhum Civan Canova'nın sergisinin tüm geliri LÖSEV'e bağışlandı 21 Ağustos 2022'de kaybettiğimiz, değerli oyuncumuz Civan Canova’nın sağlığında hayali olan ve hazırlıklarını sürdürdüğü “Damlalar” sergisi, oyuncunun birinci ölüm yıldönümü olan 21 Ağustos 2023’te, Tarihi Kethüda Hamamı’nda sanatseverlerle buluşmuştu.
Hadise hediye yerine bağış istedi
Hadise hediye yerine bağış istedi Şarkıcı Hadise, doğum gününü Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı'na hediye etti.
Melek Mosso sürpriz nikahının ardından ilk kez konuştu
Melek Mosso sürpriz nikahının ardından ilk kez konuştu Melek Mosso, geçtiğimiz günlerde nikâh masasına oturmasıyla ilgili duygu ve düşüncelerini dile getirdi: Eşim, "Doğru kadın ile evleniyorum" dedi.
Arnold Schwarzenegger ve Jamie Lee Curtis 29 yıl sonra bir araya geldi
Arnold Schwarzenegger ve Jamie Lee Curtis 29 yıl sonra bir araya geldi 'Gerçek Yalanlar' filminde başrolleri paylaşan Jamie Lee Curtis ile Arnold Schwarzenegger, yaklaşık 29 yıl sonra bir yardım etkinliğinde bir araya geldi.
James Bond yıldızı Roger Moore'un eşyaları dudak uçuklatan rakama satıldı
James Bond yıldızı Roger Moore'un eşyaları dudak uçuklatan rakama satıldı 007 James Bond yıldızı Sir Roger Moore'un ailesi, oyuncunun James Bond hatıralarından oluşan kişisel koleksiyonunu, 37 milyon liraya sattı.
Yüzlerini tişörtlerle gizleyip UNICEF'in bağışladığı bilgisayarları çaldılar
Yüzlerini tişörtlerle gizleyip UNICEF'in bağışladığı bilgisayarları çaldılar Diyarbakır'da girdikleri dernekte Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu’nun (UNICEF) bağışladığı 9 dizüstü bilgisayar ile 2 cep telefonunu çalan şüphelilere düzenlenen ‘Kermes’ operasyonunda, 2’si yaşı küçük 3 şüpheli ile bilgisayarları sattıkları 2 kişi yakalanarak gözaltına alındı.
İbrahim - Şebnem Kardıçalı'nın Sena Kardıçalı'nın tahlilleri karıştı
İbrahim - Şebnem Kardıçalı'nın Sena Kardıçalı'nın tahlilleri karıştı İzmir'in köklü ailelerinden İbrahim - Şebnem Kardıçalı'nın 26 yaşındaki kızı Sena Kardıçalı'nın tahlilleri karıştırılıdı. Karıştırılan tahlillerle yanlışlıkla Sena'ya kanser teşhisi koymuştu. Özel laboratuvar 900 bin lira ile cezadan kurtuldu.