bağış


Ünlü sanatçılar engelliler için buluşuyor Ünlü sanatçılar engelliler için tertiplenecek organizasyonda bir araya geliyor.
Öykü Çelik’in Survivor’da giydiği tişört 20 bin TL'ye satıldı Başarılı oyuncu Öykü Çelik’in Survivor’da giydiği tişörtü açık artırmada 20 bin TL’ye satıldı. Çelik, tokasını da 2 bin TL’ye bağışladı.
Şükrü Özyıldız'ın iyilik hareketine dünya çapında destek Yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız, severek kullandığı kişisel eşyalarını, istismara uğrayan çocuklara destek olmak için, iyilik alışverişi platformu Givin’e bağışladı.
Aslı Enver'in 37. yaş sevinci Oyuncu Aslı Enver, 37. yaş gününü yasaklar nedeniyle ailesiyle birlikte evde kutladı.
Ekin Uzunlar ve Mustafa Ceceli'nin iyilik hareketi ses getirdi Kansersiz Yaşam Derneği Yönetim Kurulu üyesi, sevilen sanatçı Mustafa Ceceli ve Karadeniz müziğinin önemli ismi Ekin Uzunlar yoğun istek üzerine ikinci kez bir araya geldi.
Mustafa Ceceli ve Ekin Uzunlar'ın yardım hareketi sürüyor Kansersiz Yaşam Derneği Yönetim Kurulu üyesi, sevilen sanatçı Mustafa Ceceli ve Karadeniz müziğinin önemli ismi Ekin Uzunlar, Kansersiz Yaşam Derneği yararına yoğun istek üzerine yeniden bir araya geliyor.
Kayhan Pinç'ten alkışlanacak yardım hareketi "Ezel, Uçurum, Uyanış Büyük Selçuklu, Arıza" gibi dizilerde rol alan şu anda "Çukur" dizisinin kadrosunda yer alan oyuncu Kayhan Pinç, çok önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.