bağış


Yavuz Bingöl 'Akif' filmi kazancını Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacak ‘Akif' adlı sinema filminde vatan şairi Mehmet Akif Ersoy'un hayatını canlandıracak olan Yavuz Bingöl, projeden alacağı parayı Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağını söyledi.
Bergüzar Korel ve Hatice Şendil tam 3 milyon TL topladı! Ünlü oyuncular Bergüzar Korel ile Hatice Şendil, önceki hafta ‘Süperman’ dedikleri SMA hastası Poyraz Ali için 3 milyon TL topladı.
Ünlü isimler SMA hastası Didem için birlik oldu Yakışıklı oyuncu Barış Kılıç, SMA hastası Didem Demir’e yardım toplamak için açtığı yayında 450 bin TL toplandı.
Zeynep Mansur'dan konuşulan bağış Zeynep Mansur sosyal medyadan kendisine hakaret edenlerden kazandığı parayı hayvan sevgisinden ötürü barınaklara ve hayvanlarla ilgili derneklere bağışlıyor.
Ünlülerin doğum günü bağışları yaraları sardı Türk Kanser Derneği Kurumsal İletişim Sorumlusu Özlem Yerigüzel, ünlü isimlerin doğum günlerinde başlattıkları kampanyaların hastalara iyi geldiğini anlatarak ekledi: "Pandemide 6 hastamızın tüm masrafları karşılandı..."
Mustafa Sandal'dan bağış çağrısı Deneyimli şarkıcı Mustafa Sandal, Bir Dilek Tut’un (Make-A-Wish® Türkiye), çocukların dileklerini gerçekleştirmek için başlattığı ‘Make A Wish Yıldızlı Hikayeler’ kampanyasına destek oldu.
Şeyma Korkmaz'dan takdir toplayan hareket Oyuncu Şeyma Korkmaz, 20 Aralık’taki doğum gününü Tohum Otizm Vakfı ile ortak bir sosyal sorumluluk projesine adadı.