bağış


Özgün'den örnek bağış kampanyası
Özgün'den örnek bağış kampanyası Down sendromlu oğlu Ediz ile örnek bir ilişkisi olan popçu Özgün, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü’ne özel bir kampanya başlattığını duyurdu.
Demet Özdemir yardımseverliğiyle hayranlık uyandırdı
Demet Özdemir yardımseverliğiyle hayranlık uyandırdı Şimdilerde Oğuzhan Koç ile evlilik hazırlığında olan Demet Özdemir, kalbinin güzelliğini bir kez daha gözler önüne serdi.
Şevval Şahin çocukları sevindirecek
Şevval Şahin çocukları sevindirecek Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin önceki gün Beşiktaş’ın taraftar grubu ‘Çarşı Kadın’ın Akatlar’daki deposuna gitti.
Berkay Ateş hediye yerine bağış istedi
Berkay Ateş hediye yerine bağış istedi "Sadakatsiz" dizisinde rol alan Berkay Ateş, doğum gününde hediye yerine Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağış istedi.
Hasan Can Kaya'dan anlamlı bağış
Hasan Can Kaya'dan anlamlı bağış Hasan Can Kaya’nın programı "Konuşanlar"da Ezgi Mola’nın katıldığı bölümde Haytap için söz verilen bağışlar yerini bulmaya başladı. Konuşanlar programında yapılan 38 bin liralık yardımın ilk ayağı ile Hacıbektaş ve Nevşehir bölgesinde dağıtıma başlandı.
Aslıhan Gürbüz hediye yerine bağış istedi
Aslıhan Gürbüz hediye yerine bağış istedi "Masumlar Apartmanı" dizisinde 'Ceylan'ı canlandıran Aslıhan Gürbüz, 16 Şubat’taki doğum gününü Cerebral Palsy’li çocuklara bağışladı.
Serkay Tütüncü hediye yerine bağış istedi
Serkay Tütüncü hediye yerine bağış istedi Serkay Tütüncü, bugün kutladığı doğum gününde sevenlerinden hediye yerine bağış yapmalarını istedi.