bağış

Usta isimler sokak hayvanları için el ele
Usta isimler sokak hayvanları için el ele Nebahat Çehre, Melek Baykal, Cihan Ünal, Onur Büyüktopçu ve Naz Elmas’ın aralarında olduğu oyuncular, Cevahir AVM tarafından yönetilen ‘Her paylaşım 1 kg mama’ projesine destek verdi.
Miray Daner hediye yerine bağış istedi
Miray Daner hediye yerine bağış istedi 15 Ocak'ta 22 yaşına basmaya hazırlanan genç oyuncu Miray Daner, sevenlerinden hediye yerine bağış istedi.
Cara Delevingne'den nakit 475 bin dolar bağış!
Cara Delevingne'den nakit 475 bin dolar bağış! 29 yaşındaki İngiliz model ve oyuncu Cara Delevingne, Los Angeles'ta katıldığı bir etkinlikte, gezegenin kurtarılması için 475 bin dolar nakit bağışladı.
Sıla 2022 tarzıyla büyüledi
Sıla 2022 tarzıyla büyüledi Sıla, yeni yılın ilk konserinde Zorlu PSM Turkcell Sahnesi'nde hayranlarıyla bir araya geldi. İstanbullulara harikulade bir akşam yaşatan sanatçı, sesi, güzelliği ve sade sahne stiliyle kendisini dinlemeye gelenleri adeta büyüledi.
Şeyma Korkmaz'dan anlamlı hareket
Şeyma Korkmaz'dan anlamlı hareket ATV'nin Çarşamba akşamlarına damga vuran dizisi "Kuruluş Osman"ın yıldızı Şeyma Korkmaz'dan doğum gününde özel bir destek.
Sıla 60 sahne kostümünü bağışladı
Sıla 60 sahne kostümünü bağışladı Sahne kostümlerini Kansersiz Yaşam Derneği için iyiliğe dönüştüren Sıla'nın kostüm bağışı 2022'de de devam edecek.
Iman Elbani'den duygulandıran hareket
Iman Elbani'den duygulandıran hareket Show TV’nin cuma akşamlarına damgasını vuran dizisi "Aziz"e başrol oyuncusu Murat Yıldırım’ın Faslı eşi Iman Elbani’nin konuk olacağı ortaya çıkmıştı.