bağış

Pelin Akil hediye yerine bağış istedi "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinde canlandırdığı 'Bahar' karakteriyle beğeni toplayan Pelin Akil, doğum gününde hediye yerine bağış istedi.
Bengü'den takdir toplayan hareket Sevilen sanatçı Bengü, kalbinin de güzelliğini konuşturdu.
Şükran Ovalı: "En güzel hediye çocukların gülümsemesi" Oyuncu Şükran Ovalı da doğum günü vesilesiyle kanser hastası çocuklara umut olmak istiyor.
Serenay Sarıkaya'dan genç kızlara büyük destek Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, en sevdiği eşyalarını genç kızların bursuna destek için Türk Eğitim Vakfı (TEV) yararına bağışa sundu.
Haluk Levent’ten müzisyenler için örnek davranış Yaptığı yardımlarla takdir toplayan Haluk Levent, yeni çekeceği reklam filmlerinden elde edeceği geliri de pandemi nedeniyle bir yıldır çalışamayan müzisyenlere dağıtacağını belirtti.
Bensu Soral hediye yerine bağış istedi Güzel oyuncu Bensu Soral, doğum gününde hediye yerine Sosyal Ben Vakfı’na bağış yapılmasını istedi.
Doğukan Manço'dan şehitlerimiz adına 106 fidan bağışı Prodüktör ve DJ Doğukan Manço, Çanakkale Zaferi'nin 106'ncı yılında şehitlerimiz anısına Ormancılığı Geliştirme ve Orman Yangınları İle Mücadele Hizmetlerini Destekleme Vakfı (OGEM-VAK) aracılığı ile Çanakkale ormanlıklarına 106 adet fidan bağışladı.