Bergüzar Korel

Bergüzar Korel ve Serkan Altunorak aynı projede buluşuyor
Bergüzar Korel ve Serkan Altunorak aynı projede buluşuyor Oyuncu Bergüzar Korel "Kanlı Yayın" adlı dijital diziyle setlere geri dönüyor.
Bergüzar Korel'den küçük oğlu Han'a duygulandıran mesaj
Bergüzar Korel'den küçük oğlu Han'a duygulandıran mesaj 2009 yılında nikah masasına oturan oyuncu Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, ilk çocukları Ali'yi 2010'da kucaklarına almıştı. Korel ve Ergenç, geçtiğimiz yıl Mart ayında Han'ın dünyaya gelmesiyle ikinci kez anne-baba olmuştu.
Bergüzar Korel'e şok eden mesaj!
Bergüzar Korel'e şok eden mesaj! Oyuncu Korel, ikinci çocuğu Han'a hamileyken bir sosyal medya kullanıcısının kendisine "Gebermeniz için dua ediyorum" dediğini, bu yüzden de Instagram hesabını yorumlara ve özel mesajlara kapattığını açıkladı.
Bergüzar Korel uzun saçlarına geri döndü
Bergüzar Korel uzun saçlarına geri döndü ‘Kanlı Yayın' adlı dijital diziyle setlere dönmeye hazırlanan Bergüzar Korel, yeni rolü için kısa olan saçlarını uzattı.
Bergüzar Korel'den herkesi duygulandıran paylaşım
Bergüzar Korel'den herkesi duygulandıran paylaşım Bir süredir ekranlardan uzak olan ve geçtiğimiz yıl Halit Ergenç'le birlikte ikinci kez çocuk sevinci yaşayan Bergüzar Korel, 11 yaşındaki oğlu Ali'nin doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı duygusal bir paylaşımla kutladı.
Bergüzar Korel dijital diziyle dönüyor
Bergüzar Korel dijital diziyle dönüyor Bergüzar Korel'i setlere geri döndüren ve ilk sezonu 10 bölüm olarak planlanan diziyi Can Ulkay yönetecek.
Bartu Küçükçağlayan'dan Bergüzar Korel'i kızdıracak açıklama
Bartu Küçükçağlayan'dan Bergüzar Korel'i kızdıracak açıklama Oyuncu Bartu Küçükçağlayan dün akşam gerçekleştirdiği Instagram canlı yayında meslektaşı Bergüzar Korel'i kızdıracak bir açıklamada bulundu.