Bergüzar Korel

Bergüzar Korel'in ablası evlere temizliğe gidiyor Yeşilçam'ın efsane yıldızları Tanju Korel - Hülya Darcan çiftinin büyük kızları Zeynep Korel; Amerika'da gündelikçilik yaptığını açıkladı.
Bergüzar Korel'in bebeğinin cinsiyeti belli oldu! İkinci kez evlat sahibi olmaya hazırlanan Bergüzar Korel - Halit Ergenç çiftinin ikinci bebeklerinin cinsiyeti belli oldu...
Bergüzar Korel'in bebek neşesi! Hayranlık uyandıran oyuncu Bergüzar Korel, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi.
Bergüzar Korel'in yarım kalan hayalleri! Oyuncu Bergüzar Korel, 4 yıl önce büyük heyecan ve hayallerle, Cihangir'de açtığı kahve dükkanını kapattı.
Bergüzar Korel ile Doğa Rutkay birbirine girdi! Yakın dostlar Bergüzar Korel ile Doğa Rutkay'ın arasına kara kedi girdi. İki yakın dost, birbirlerini takipten çıkararak hayranlarını şaşırttı.
Bergüzar Korel'in hayranları harekete geçti! Oyuncu Bergüzar Korel’in fanları, 37. yaş günü için Kamboçyalı bir aileye ev yaptırdı. Korel hayranlarına, "Yine mutluluk gözyaşlarıyla girdiğim bir doğum günü yaşatıyorsunuz bana..." diyerek teşekkür etti.
Bergüzar Korel: "Eğer bir kızım olursa..." İkinci bebeğine hamile olan Bergüzar Korel, muhabirlerin sorularına yanıt verdi.