Bergüzar Korel

Bergüzar Korel'den 'Hayaller-Hayatlar' paylaşımı Oyuncu Bergüzar Korel, hamilelik kilolarıyla dalga geçti.
Bergüzar Korel'in ablasından zehir zemberek sözler! Bergüzar Korel'in ablasının açtığı dava geçtiğimiz günlerde sonuçlandı.
Zeynep Korel'in açtığı davada flaş gelişme! Amerika'da temizlikçilik yaptığını söyleyerek dikkatleri üzerine çeken Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel'i sevindiren gelişme...
Hayvansever ünlüler iyilik hareketinde buluştu Ünlüler, sokak köpeklerine yardım eli uzattı. Aralarında Burcu Esmersoy ve Özge Ulusoy’un da bulunduğu birçok isim, hayvanlara mama ve kulübe yolladı.
Bergüzar Korel'in ikinci bebek sevinci Oyuncu Bergüzar Korel, önceki gün Levent'te bulunan bir AVM'de objektiflere yansıdı. Korel, yalnız başına geldiği AVM'de basın mensuplarıyla ayak üstü muhabbet etti.
Bergüzar Korel kendisini pişiye benzetti İkinci kez anne olmak için gün sayan Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından karnı burnunda pozlarını yayınladı. Korel'in pozlarına beğeni yağdı.
Bergüzar Korel: "İnat ettim, yaptım" Halit Ergenç ile kendisi gibi oyuncu olan eşi Bergüzar Korel, 2009 yılında evlendi. Ali adında bir erkek çocukları olan çift şimdilerde ikinci çocuklarının heyecanını yaşıyor...