Bergüzar Korel

Bergüzar Korel'den 'Çok ayıp' çıkışı! Bergüzar Korel, kendisine reklam yapması için gönderilen hediyelere isyan etti. Sosyal medya hesabından isyanını dile getiren Korel'in sert sözleri dikkat çekti.
Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in maskeli yolculuğu Halit Ergenç ve kendisi gibi oyuncu olan eşi Bergüzar Korel, önceki gün Baltalimanı'nda görüntülendi.
Bergüzar Korel'in ablası barışmanın perde arkasını anlattı Zeynep Korel, kardeşi Bergüzer Korel ve annesi Hülya Darcan’la arasındaki husumeti bitiren 8 saatlik telefon görüşmesinin içeriğini ilk defa paylaştı.
Bergüzar Korel'in ablası miras davasını geri çekiyor Bergüzar Korel, aylardır görüşmediği ablasıyla konuştu. Saatlerce telefonda sohbet eden iki kardeş sonunda yaşanan gerginliğin daha fazla sürmemesi konusunda uzlaştı.
Bergüzar Korel ablasıyla barıştı Bergüzar Korel ile uzun süredir dargınlık yaşadığı ablası; saatlerce telefonda görüştü ve aradaki buzları eritti.
Bergüzar Korel: "Herkes benden kız bebek bekliyor" Geçtiğimiz aylarda ikinci oğlu Han'ı kucağına alan 37 yaşındaki oyuncu Bergüzar Korel, katıldığı canlı yayında samimi açıklamalarda bulundu.
Tuba Ünsal'dan Bergüzar Korel itirafı! Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi Pervin Ersoy’un Instagram yayınına katılan Tuba Ünsal samimi açıklamalar yaptı.