Bergüzar Korel

Bergüzar Korel'in yine tepesini attırdılar! "Bir tabak biftek 350 TL!"
Bergüzar Korel'in yine tepesini attırdılar! "Bir tabak biftek 350 TL!" Aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından yaptığı isyanlarla bilinen oyuncu Bergüzar Korel, bu kez de depremzede çocuklar için başlattığı kampanyaya destek vermeyen meslektaşlarına sitem etti.
Oyuncu Bergüzar Korel hakkında son dakika gelişmesi
Oyuncu Bergüzar Korel hakkında son dakika gelişmesi Hangi projeyle setlere döneceği merak konusu olan oyuncu Bergüzar Korel uzun süredir sosyal medya paylaşımlarıyla gündemdeydi.
Bergüzar Korel'in isyanı sosyal medyada yankılandı! 'Yeter be!' dedi!
Bergüzar Korel'in isyanı sosyal medyada yankılandı! 'Yeter be!' dedi! Bergüzar Korel, Konya’da yıkık dökük bir ev için 4 bin TL kira ve 4 bin TL depozito isteyen fırsatçıya isyan ederek, "Bu ev için bu parayı istemek vicdansızlıktır! Yeter be!" dedi.
Irmak Arıcı'dan 'ahlak erozyonu' çıkışı!
Irmak Arıcı'dan 'ahlak erozyonu' çıkışı! Şarkıcı Irmak Arıcı, yaşanan deprem felaketi sonrası yapılan paylaşımlara tepki gösterdi.
Bergüzar Korel'in sosyal medya çıkışı umduğu ilgili görmedi
Bergüzar Korel'in sosyal medya çıkışı umduğu ilgili görmedi İngiltere'de yaşayan Bergüzar Korel, sosyal medyasından ‘normal’ yaşantısına dönenlere isyan edince tepki çekti.
Bergüzar Korel ve Didem Uzel'in dilinde 'normalleşme' var
Bergüzar Korel ve Didem Uzel'in dilinde 'normalleşme' var Tüm Türkiye, 10 ilimizde büyük yıkımlara yol açan 40 binden fazla vatandaşımızı yitirdiğimiz asrın felaketi ile derin bir acıyla sarsıldı.
Bergüzar Korel günlerdir aynı mesajı paylaşıyor! 'Sesimi duyun' dedi
Bergüzar Korel günlerdir aynı mesajı paylaşıyor! 'Sesimi duyun' dedi Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki deprem sonrası Bergüzar Korel hem çocuklar hem de afetzedeler için harekete geçti.