Bergüzar Korel


Bergüzar Korel'e yeni dizide sürpriz partner!
Bergüzar Korel'e yeni dizide sürpriz partner! Dün "10 Saniye" filmiyle setlere dönen Bergüzar Korel, ağustos ayında da dijital için çekilen "Kanlı Yayın" dizisine başlayacak.
Bergüzar Korel sete çıkacak olmanın heyecanını yaşıyor
Bergüzar Korel sete çıkacak olmanın heyecanını yaşıyor Ekranın özlenen oyuncusu Bergüzar Korel kızı Leyla’yı dünyaya getirdikten sonra sonunda setlere dönüyor.
Bergüzar Korel setlerden uzak kaldığı yılların acısını çıkaracak
Bergüzar Korel setlerden uzak kaldığı yılların acısını çıkaracak Bergüzar Korel anne olduktan sonra ara verdiği oyunculuğa peş peşe çekeceği film ve dizi projeleriyle dönüyor.
Bergüzar Korel'den Merve Dizdar'a destek mesajı
Bergüzar Korel'den Merve Dizdar'a destek mesajı Ödüllü yönetmen Nuri Bilge Ceylan'ın yeni filminin yıldızı Merve Dizdar'a Bergüzar Korel'den destek.
Bergüzar Korel sonunda setlere dönüyor
Bergüzar Korel sonunda setlere dönüyor Art arda iki doğum yaptıktan sonra şöhretini sosyal medya paylaşımlarıyla sürdüren Bergüzar Korel, tam 7 yıldır setlerden uzaktı.
Ünlü simalardan 'ikinci tur' mesajları!
Ünlü simalardan 'ikinci tur' mesajları! Cumhurbaşkanı seçimi ikinci tura kaldı. Ünlü simalar ikinci tur için sosyal medyada umutlu mesajlarını paylaştı.
Halit Ergenç ve Bergüzar Korel Londra'da oy kullandı
Halit Ergenç ve Bergüzar Korel Londra'da oy kullandı Bergüzar Korel, eşi Halit Ergenç ile 14 Mayıs'ta gerçekleşecek genel seçimler için oylarını Londra'da kullandı.