Bergüzar Korel


Bergüzar Korel minik bebeğini öpmelere doyamadı Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in Ege tatili tam gaz devam ediyor. Önceki gün Bodrum'da görüntülenen ikili, gün boyu teknede keyif yaptı. Çiftin yeni doğan oğulları Han, tatilin neşesi oldu. Korel, küçük Han'ı öpmelere doyamadı. Anne-oğulun pozları "Maşallah" dedirtti.
Bergüzar Korel'in en acı piştisi! Kısa bir süre önce ikinci kez annelik duygusunu yaşayan oyuncu Bergüzar Korel, arkadaşı Beyza Şekerci Hepileri ile tatilde buluştu. Hepileri ile aynı mayoyu giyen Korel, esprili bir video paylaşarak, "Hiçbir pişti bu kadar acı olmamıştı" ifadelerini kullandı.
Halit Ergenç ve Bergüzar Korel 'temkinli' konuştu! Halit Ergenç ve Bergüzar Korel; magazin dünyasına damga vuran şiddet iddiasıyla ilgili temkinli yorumlarda bulundu.
Bergüzar Korel ile Halit Ergenç’in bebekleri ilk kez görüntülendi Yaşanan pandemiden çok korkan iki çocuk annesi, uzun aradan sonra Han bebek ile ilk kez görüntülendi. Büyük oğlu Ali'de pek dışarı çıkarmayan ve yüzünü göstermeyen ikili, Han bebeğin de yüzünü saklıyordu.
Bergüzar Korel'den, Cardi B.'ye Halit Ergenç göndermesi Bergüzar Korel, Muhteşem Yüzyıl dizisinin hayranı olduğu ortaya çıkan dünyaca ünlü rapçi Cardi B.'ye, eşi Halit Ergenç ile ilgili göndermede bulundu. Ünlü oyuncu, sosyal medyada fenomen olan "Kimin kocası bu?" şarkısıyla Cardi B.'yi ti'ye aldı.
Bergüzar Korel'den 'Çok ayıp' çıkışı! Bergüzar Korel, kendisine reklam yapması için gönderilen hediyelere isyan etti. Sosyal medya hesabından isyanını dile getiren Korel'in sert sözleri dikkat çekti.
Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in maskeli yolculuğu Halit Ergenç ve kendisi gibi oyuncu olan eşi Bergüzar Korel, önceki gün Baltalimanı'nda görüntülendi.