Bergüzar Korel


Bergüzar Korel'in koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı
Bergüzar Korel'in koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı Üç çocuk annesi oyuncu Bergüzar Korel'in koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı.
Bergüzar Korel'den sürpriz bebek açıklaması!
Bergüzar Korel'den sürpriz bebek açıklaması! Uğur Aslan'ın gösterisini izlemeye giden Bergüzar Korel, gazetecilerle sohbet etmeyi ihmal etmedi.
Bergüzar Korel'den dördüncü çocuk müjdesi mi geliyor?
Bergüzar Korel'den dördüncü çocuk müjdesi mi geliyor? Bergüzar Korel, 2009'da Halit Ergenç ile nikah masasına oturmuştu. Korel, 2010'da oğlu Ali'yi dünyaya getirerek, ilk kez annelik duygusunu tatmıştı. 2020'de ikinci oğlu Han'ı, 2021'de ise kızı Leyla'yı kucağına alan Bergüzar Korel; son paylaşımında "Ben bu hayatta en çok anneliği sevdim" dedi.
Beyza Şekerci'den flaş Bergüzar Korel-Halit Ergenç açıklaması
Beyza Şekerci'den flaş Bergüzar Korel-Halit Ergenç açıklaması Beyza Şekerci, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı. Alışveriş turuna çıkan Şekerci, mağazaları dolaştıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç İngiltere'ye mi yerleşecek?
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç İngiltere'ye mi yerleşecek? Sanat dünyasının örnek çiftleri arasında yer alan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç ikilisinin radikal bir karar alarak İngiltere’ye yerleşecekleri iddia edilmişti.
Bergüzar Korel'in apar topar İngiltere'ye gitme nedeni ortaya çıktı!
Bergüzar Korel'in apar topar İngiltere'ye gitme nedeni ortaya çıktı! Yakın zamanda üçüncü çocuklarını kucaklarına alan oyuncu çift Bergüzar Korel ile Halit Ergenç hakkında, şaşırtan bir iddia ortaya atıldı.
Bergüzar Korel apar topar İngiltere'ye gitti
Bergüzar Korel apar topar İngiltere'ye gitti Geçtiğimiz aylarda kızı Leyla'yı kucağına alan Bergüzar Korel, Londra'da tatile çıktı.