Bergüzar Korel


Bergüzar Korel 'Yalvarıyorum' diyerek gözyaşı döktü Oyuncu Bergüzar Korel sosyal medya hesabından herkesi duygulandıran bir paylaşımda bulundu.
Bergüzar Korel'den Latin hayranlarına teşekkür Sevilen oyuncu Bergüzar Korel, 'Son Mektup' adlı şarkısını seslendiren Latin hayranlarına teşekkür etti.
Bergüzar Korel'den 'Gerizekalılar' çıkışı! Hasta çocuklara yardım elini uzatabilmek adına sosyal medya hesabından yoğun bir şekilde gayret gösteren Bergüzar Korel, SMA hastası Yusuf'un vefat haberini aldıktan sonraki duygularını “Üzgün ve öfkeliyim” sözleriyle dile getirmişti.
Bergüzar Korel öfkeli ve üzgün Bergüzar Korel, SMA hastası minik bebek Yusuf Ayaz’ın ölüm haberiyle sarsıldı.
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç evliliklerinin 11. yılını kutladı Bergüzar Korel oğulları Ali ve Han'ın babası; kendisi gibi oyuncu olan eşi Halit Ergenç ile fotoğraflarını paylaşarak evliliklerinin 11. yılını kutladı.
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'ten düşman çatlatan pozlar Oyuncu Halit Ergenç ve Bergüzar Korel çiftinin Ege turu devam ediyor.
Bergüzar Korel 'reklam kuralı'nı bozdu! Mart ayında ikinci kez annelik duygusunu tadan ve Han adını verdiği oğlunu kucağına alan Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından önemli bir duyuruda bulundu.