Bergüzar Korel


Bergüzar Korel: "Harika bir his" Halit Ergenç ile mutlu bir evlilik sürdüren Bergüzar Korel, bu mutluluğu ikinci bir bebek ile süslemişti. Sosyal medya hesabından doğum sonrası pek fazla paylaşımda bulunmayan Korel bu konudaki sessizliğini kıyafet ve eşyalar üzerinden yaptığı bir paylaşımla bozdu.
Bergüzar Korel'in ablasından yeni açıklamalar Bergüzar Korel'in ABD'de temizlik işi yapan ablası, annesi Hülya Darcan'a açtığı miras davasıyla gündemde...
Bergüzar Korel'den ses getiren 23 Nisan paylaşımı Sevilen oyuncu Bergüzar Korel'in sosyal medya hesabından paylaştığı Ladies & Gentlemen İstanbul Müzikal Topluluğu'nun seslendirdiği "Together" şarkısı büyük ilgi çekti.
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'ten flaş atak! Bebekleri 'Han'ı kucaklarına alan Bergüzar Korel-Halit Ergenç çifti hediye istemeyerek yakın dostlarından hediye yerine hayır kurumlarına bağış yapmalarını istediler.
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'e ziyaretçi yağmuru Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti, 10 yıl sonra ikinci kez anne ve baba oldu. Oğullarına Han adını veren çifti dostları yalnız bırakmadı...
Bergüzar Korel ikinci kez anne oldu! Sevilen oyuncu Bergüzar Korel ikinci kez anne oldu...
Bergüzar Korel: "Sana bedduanın en büyüğünü ediyorum" İkinci bebeğini kucağına almak için gün sayan Bergüzar Korel, asabını bozan bir olaya sosyal medya hesabından tepki gösterdi.