Bergüzar Korel


Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti pazarlık masasına oturdu! Mutlu evlilikleriyle örnek teşkil eden Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti pazarlık masasına oturdu.
7 aylık hamile olan Bergüzar Korel'den flaş açıklama Üçüncü kez anne olacak olmanın heyecanını yaşayan Bergüzar Korel, kızı Leyla'ya kavuşmak için geri sayıma başladı. Pandemi döneminde arka arkaya hamile kaldığı için zor günler geçirdiğini ifade eden Korel, hislerini takipçileri ile paylaştı.
Halit Ergenç: "Dokunsanız ağlayacak durumdayım" Halit Ergenç, geçtiğimiz gün Levent'te bağlı bulunduğu menajerlik ofisinden çıkarken objektiflere yansıdı.
Bergüzar Korel’den çocuklarının fotoğraflarını çekenlere tepki Şu sıralar üçüncü kez annelik heyecanı yaşayan Bergüzar Korel, çocuklarının izinsiz fotoğraflarını çekenlere tepki gösterdi: Sosyal medya hesabından paylaşım yapan oyuncu "Buna hakkınız olmadığını bilin artık" dedi.
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Bodrum'dan Çeşme'ye geçti Kızı Leyla’ya hamile olan Bergüzar Korel, eşi Halit Ergenç, oğulları Ali ve Han ile Bodrum ve Dalaman’dan sonra Çeşme’de görüntülendi.
Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'e dolandırıcılık şoku! Şu sıralar üçüncü kez anne olacak olmanın heyecanını yaşayan Bergüzar Korel, tatil için internetten ev baktı. Bodrum Gümüşlük’te çok beğendiği yer için kapora bile ödedi. Ailesiyle birlikte eve giden Korel, gördüğü manzarayla şoke oldu.
Bebek bekleyen Bergüzar Korel'den sürpriz paylaşım Şimdilerde tatil keyfi yapan Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından sevenlerini şaşırtan bir paylaşımda bulundu.