Bergüzar Korel


Bergüzar Korel son görüntüsüyle yine şaşırtmayı başardı
Bergüzar Korel son görüntüsüyle yine şaşırtmayı başardı Oyuncu Bergüzar Korel, değiştirdiği imajı ile gündem olmaya devam ediyor.
Bergüzar Korel kızı Leyla'yla poz vermek istemedi
Bergüzar Korel kızı Leyla'yla poz vermek istemedi Başrolünü oynadığı 8 bölümlük "Düğüm" dizisinin çekimlerini tamamlayan oyuncu Bergüzar Korel, Nişantaşı'nda görüntülendi.
Hande Erçel, Pınar Deniz ve Serenay Sarıkaya'dan 'botoks' kararı
Hande Erçel, Pınar Deniz ve Serenay Sarıkaya'dan 'botoks' kararı Ekranın ünlü yüzleri botoks, dolgu ve estetik haberleriyle gündeme gelmeye devam ediyor.
Deniz Çakır bebek mi bekliyor?
Deniz Çakır bebek mi bekliyor? Deniz Çakır, yaklaşık iki yıldır beraberlik yaşadığı iş insanı Bilgehan Baykal ile geçtiğimiz ay nikah masasına oturmuştu.
Hafsanur Sancaktutan'a Bergüzar Korel'in yorgunluğu soruldu
Hafsanur Sancaktutan'a Bergüzar Korel'in yorgunluğu soruldu Hafsanur Sancaktutan, Bergüzar Korel'in geçtiğimiz günlerde setlerin çalışma saatleriyle ilgili sitemde bulunması hakkında yorum yaptı.
Fahriye Evcen'e Bergüzar Korel'in 'yorgunluğu' soruldu
Fahriye Evcen'e Bergüzar Korel'in 'yorgunluğu' soruldu Bergüzar Korel geçtiğimiz günlerde repo gününde yaşadığı yoğunluktan bahsettiği bir paylaşım yapmış, bu paylaşım büyük tepki toplamıştı.
Bergüzar Korel'in yorgunluğuna 'kuruyemiş linki' derman oldu
Bergüzar Korel'in yorgunluğuna 'kuruyemiş linki' derman oldu Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, üçüncü çocuğu Leyla'nın doğumundan sonra ilk kez sete döndü. İşinin ne kadar zor olduğundan yakınan Korel, kendisine gelen tepkiler üzerine açıklama yaptı.