Bergüzar Korel


Bergüzar Korel'in ikinci bebek sevinci Oyuncu Bergüzar Korel, önceki gün Levent'te bulunan bir AVM'de objektiflere yansıdı. Korel, yalnız başına geldiği AVM'de basın mensuplarıyla ayak üstü muhabbet etti.
Bergüzar Korel kendisini pişiye benzetti İkinci kez anne olmak için gün sayan Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından karnı burnunda pozlarını yayınladı. Korel'in pozlarına beğeni yağdı.
Bergüzar Korel: "İnat ettim, yaptım" Halit Ergenç ile kendisi gibi oyuncu olan eşi Bergüzar Korel, 2009 yılında evlendi. Ali adında bir erkek çocukları olan çift şimdilerde ikinci çocuklarının heyecanını yaşıyor...
Bergüzar Korel'den müjdeli haber geldi! Oyuncu Bergüzar Korel, önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
Bergüzar Korel'in aşk ortağı İkinci kez erkek bebek sahibi olmaya hazırlanan oyuncu Bergüzar Korel, dün eşi Halit Ergenç ile böyle selfie yaptı.
Bergüzar Korel karnı burnunda poz verdi Yaz aylarının sonunda hamile olduğunu ve ikinci kez anne olacağını açıklayan Bergüzar Korel karnı burnunda poz verdi.
Halit Ergenç ve Bergüzar Korel yılın son günü alışverişe çıktı Mutlu çift Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, yeni yılın son günü bir alışveriş merkezinde el ele alışveriş yaparken görüntülendi...