Bergüzar Korel

Zeynep Korel'in hayatı neden tehlikede? Amerika'da evlere temizlik yaparak geçimini sürdüren Zeynep Korel'in avukatı, Bergüzar Korel ve anneleri Hülya Darcan hakkında çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.
Bergüzar Korel'in hamileliğiyle ilgili üzücü gerçek! İkinci bebeğini kucağına almak için gün sayan Bergüzar Korel'in tek kişilik tiyatro oyunu 'Kızlar ve Oğlanlar', oyuncunun yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle iptal edilmişti.
Halit Ergenç - Bergüzar Korel çiftinden flaş karar! Dokuz yıl aradan sonra ikinci kez çocuk sahibi olmaya hazırlanan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, flaş bir karar aldı.
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in heyecanlı bekleyişi Bergüzar Korel-Halit Ergenç çifti, Vadistanbul’da objektiflere yansıdı.
Bergüzar Korel - Halit Ergenç çifti astronomik teklifi kabul etti! Oyuncu çift Bergüzar Korel ile Halit Ergenç'in, bir reklam filminden alacağı iddia edilen ücret dudak uçuklattı.
Zeynep Korel kız kardeşi Bergüzar Korel'e dava açıyor Hülya Darcan ve Tanju Korel’in kızı Zeynep Korel; kamuoyunda kendisini itibarsızlaştırmaya çalıştığı için kardeşi Bergüzar Korel’e dava açacağını açıkladı.
Halit Ergenç'e Zeynep Korel sorulunca ne söyledi? Bebek'te objektiflere yansıyan Halit Ergenç, eşi Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel hakkında yöneltilen sorularla karşılaştı.