Billur Kalkavan


Kanserle mücadele eden Billur Kalkavan'dan yeni açıklamalar
Kanserle mücadele eden Billur Kalkavan'dan yeni açıklamalar Billur Kalkavan, Ocak ayında yakalandığı koranavirüsü ayakta atlattı. Nisan ayında bir gün nefes alırken canı acıyınca üşüttüğünü sansa da rahatsızlığı geçmeyince Corona virüsün ciğerlerinde hasar bıraktığını düşünerek kontrole gitti.
Billur Kalkavan cephesinden çok üzücü haber
Billur Kalkavan cephesinden çok üzücü haber Hamdi Alkan'ın paylaşımıyla kansere yakalandığı ortaya çıkan Billur Kalkavan cephesinden çok üzücü bir haber geldi.
Kanserle savaşan Billur Kalkavan'dan flaş haber
Kanserle savaşan Billur Kalkavan'dan flaş haber Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından Billur Kalkavan ile fotoğrafını paylaşan Hamdi Alkan, sanatçının bir süredir hastalıkla mücadele ettiğini duyurmuştu.
Billur Kalkavan: "Buğra bana hep destek, hep yanımda..."
Billur Kalkavan: "Buğra bana hep destek, hep yanımda..." Billur Kalkavan bir süredir ekranlardan uzaktaydı. Hamdi Alkan’ın paylaştığı fotoğrafla Kalkavan’ın 2 aydır kanser tedavisi gördüğü ortaya çıktı.
Billur Kalkavan'dan son dakika haberi
Billur Kalkavan'dan son dakika haberi Billur Kalkavan'ın sağlık durumundaki gelişme endişe yaratmış; sanat camiasından dostları ve tüm sevenleri Billur Kalkavan'a destek mesajları yağdırmıştı.
Billur Kalkavan akciğer kanseriyle mücadele ediyor
Billur Kalkavan akciğer kanseriyle mücadele ediyor Billur Kalkavan'dan üzücü haber geldi. 59 yaşındaki ünlü isim akciğer kanserine yakalandı.
Billur Kalkavan: "Estetikçiden önce kafalarının içini doldursunlar"
Billur Kalkavan: "Estetikçiden önce kafalarının içini doldursunlar" Sosyetik isim Billur Kalkavan, ilişkiler ve aldatılma üzerine ilginç sözler sarfetti.