Bizimkiler


Bizimkiler dizisinin Aslı'sı yıllar sonra konuştu
Bizimkiler dizisinin Aslı'sı yıllar sonra konuştu Türk televizyonlarının unutulmaz yapımları 'Bizimkiler' ve 'Kaygısızlar'da canlandırdığı karakterlerle tanınan Bilge Parlak, oyunculuk serüvenini ve şimdilerde neler yaptığını anlattı.
Bizimkiler dizisinin Gülsüm'ünden herkesi üzen haber
Bizimkiler dizisinin Gülsüm'ünden herkesi üzen haber Televizyon efsanesi "Bizimkiler" dizisinde Kapıcı Cafer'in eşi Gülsüm'ü canlandıran deneyimli oyuncu Mine Şenhuy Teber'den herkesi üzen haber geldi.
Erdal Özyağcılar'dan yıllar sonra 'Bizimkiler' itirafı
Erdal Özyağcılar'dan yıllar sonra 'Bizimkiler' itirafı 'Fatih Altaylı ile Bire Bir' programına konuk olan ünlü oyuncu Erdal Özyağcılar; 9 yıl rol aldığı televizyon efsanesi "Bizimkiler" hakkında yıllar sonra çarpıcı bir itirafta bulundu.
Güzin Çorağan ve Tayfun Çorağan'ın gözlerden uzak mutluluğu
Güzin Çorağan ve Tayfun Çorağan'ın gözlerden uzak mutluluğu Efsane "Bizimkiler" dizisinde canlandırdığı rollerle hafızalarda yer edinen usta oyuncular Güzin Çorağan (78) ile Tayfun Çorağan (68) Gömeç'te gözlerden uzak bir hayat yaşıyor.
Oyuncu Atılay Uluışık'tan son dakika haberi
Oyuncu Atılay Uluışık'tan son dakika haberi Efsane tv yapımı "Bizimkiler" dizisiyle milyonların tanıdığı bir isim haline gelen oyuncu Atılay Uluışık'tan konuşulacak haber
Uğurtan Sayıner hayatını kaybetti
Uğurtan Sayıner hayatını kaybetti Türk televizyon tarihinde unutulmaz bir yere sahip olan ’Bizimkiler’ dizisinde Cemil karakterine hayat veren tiyatro sanatçısı Uğurtan Sayıner, yaşamını yitirdi.
'Bizimkiler'in Ayla Hanım'ından yıllar sonra olay itiraf!
'Bizimkiler'in Ayla Hanım'ından yıllar sonra olay itiraf! Bir zamanların ünlü yıldızlarından Hülya Koçyiğit, programında bu hafta usta tiyatro ve sinema sanatçısı Meral Çetinkaya’yı ağırladı.