Bülent Ersoy


İzzet Yıldızhan: "Ben dört hafta dayanabilmiştim"
İzzet Yıldızhan: "Ben dört hafta dayanabilmiştim" Bülent Ersoy ile sunduğu "Benzemez Kimse Bize" isimli müzik programı iki haftada yayından kaldırılan Mustafa Keser, kapris yaptığını iddia ettiği ismi hedef alan açıklamalar yaptı. Geçtiğimiz yıllarda Ersoy ile programı sadece dört hafta yayınlanan İzzet Yıldızhan, "Ben daha sabırlı çıktım" dedi.
Bülent Ersoy'un babası hayatını kaybetti
Bülent Ersoy'un babası hayatını kaybetti Bülent Ersoy'un babası Fikret Erkoç'un geçtiğimiz haftalarda hastaneye kaldırıldığı öğrenilmişti.
Mustafa Keser'den olay Bülent Ersoy açıklamaları!
Mustafa Keser'den olay Bülent Ersoy açıklamaları! Ekranlarda sadece iki bölüm yayınlanabilen 'Benzemez Kimse Bize' programının bitiş nedenini Bülent Ersoy'un yersiz kapris ve tutumundan dolayı olduğunu söyleyen Mustafa Keser, "Önümüzdeki günlerde bütün Türkiye şok olacak" demişti. Keser, beklenen açıklamayı yaptı.
Bülent Ersoy'a orkestrasından sert sözler!
Bülent Ersoy'a orkestrasından sert sözler! Konser için KKTC’ye giden Bülent Ersoy ve 21 kişiden oluşan orkestrası, koronavirüs ile ilgili düzenlenen belgelerinin sahte çıkmasıyla gözaltına alınmıştı. Sahte PCR testi yapmaktan yargılanan müzisyen ekibi, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Bülent Ersoy'un orkestrası ne kadar hapis yatacak?
Bülent Ersoy'un orkestrası ne kadar hapis yatacak? Ercan Havaalanı’ndan ülkeye giriş yaparken sahte PCR test sonucu ile yakalanan Bülent Ersoy’un orkestra ekibinin cezaları açıklandı.
'Benzemez Kimse Bize' yayından kaldırıldı
'Benzemez Kimse Bize' yayından kaldırıldı Star TV'de Bülent Ersoy ve Mustafa Keser'in yaptığı "Benzemez Kimse Bize" programı Star TV tarafından yayından kaldırıldı.
Bülent Ersoy'un orkestra ekibi tutuklandı
Bülent Ersoy'un orkestra ekibi tutuklandı Bülent Ersoy'un geçtiğimiz günlerde KKTC’de vereceği konser öncesi PCR testleri sahte çıkan 21 müzisyeni için bir aylık gözetim süresi sonunda tutukluluk kararı verildi.