Bülent Ersoy


Yılmaz Özdil yazdı: "Bahriyeli Bülent'ten Bülent'in bahriyelisine"
Yılmaz Özdil yazdı: "Bahriyeli Bülent'ten Bülent'in bahriyelisine" Yılmaz Özdil'in Sözcü Gazetesi'nde yayınlanan bugünkü yazısı...
Anıtkabir komutanı görevden alındı
Anıtkabir komutanı görevden alındı Ses ve sahne sanatçısı Bülent Ersoy önceki gün Ankara'da, Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir'i ziyaret etti.
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Bülent Ersoy'un Anıtkabir ziyaretine inceleme
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Bülent Ersoy'un Anıtkabir ziyaretine inceleme Bülent Ersoy, dün bir konser için gittiği Ankara'da, Anıtkabir'i ziyaret etti. Anıtkabir'e tekerlekli saldalye ile gelen Ersoy'a, bir denizci askerin yağmurdan korunması için şemsiye tuttuğu görüldü. Bu sırada çekilen fotoğraflar sosyal medyada tartışma yarattı.
Mustafa Keser ve Bülent Ersoy arasında sular durulmuyor
Mustafa Keser ve Bülent Ersoy arasında sular durulmuyor Bülent Ersoy'la sundukları televizyon programı olaylı bir şekilde sonlanan Mustafa Keser, sanatçıya 'Seni diva değil divan yaparlar, hiçbir halt bildiğin yok senin' diyerek sözler sarf etmişti.
Tahliye olan müzisyenler Bülent Ersoy'u suçladı
Tahliye olan müzisyenler Bülent Ersoy'u suçladı KKTC'DE, 28 Ağustos'ta sahte PCR testi nedeniyle tutuklanan Bülent Ersoy'un 21 kişilik orkestrasının üyeleri, 1.5 aylık cezalarını tamamladıktan sonra dün Lefkoşa Cezaevi'nden tahliye edildi.
Bülent Ersoy'un babası toprağa verildi
Bülent Ersoy'un babası toprağa verildi Bülent Ersoy'un önceki gün vefat eden babası Fikret Erkoç, son yolculuğuna uğurlandı
Bülent Ersoy Mustafa Keser'in açıklamalarının ardından hukuk savaşı başlatıyor
Bülent Ersoy Mustafa Keser'in açıklamalarının ardından hukuk savaşı başlatıyor Mustafa Keser'in sosyal medya hesabından kendisi hakkında yaptığı açıklamaların ardından hukuk savaşı başlatacağı söyleniyor.