Burcu Kara


Burcu Kara geleceğin sinemacıları için jüri koltuğunda
Burcu Kara geleceğin sinemacıları için jüri koltuğunda Oyuncu Burcu Kara, sinema öğrencilerinin kısa film projelerini maddi ve ayni imkanlar sağlayarak hayata geçirmelerine destek veren 'Geleceğin Sineması' yarışmasında jüri koltuğuna oturacak.
Burcu Kara uzun süre sonra dizi setlerine döndü
Burcu Kara uzun süre sonra dizi setlerine döndü Ekranın talihsiz oyuncularından Burcu Kara'nın yıllar içinde rol aldığı 'Maskeli Balo', Kirli Beyaz', 'Yıllar Sonra', 'Tozlu Yollar' , 'Tatar Ramazan' ve 'Kördüğüm' dizileri beklenen reytingi alamayarak yayından kaldırılmıştı. Kara, uzun süre sonra bomba bir projeyle dizi setlerine döndü.
Cedi Osman'dan Ebru Şahin'i ağlatan hareket
Cedi Osman'dan Ebru Şahin'i ağlatan hareket Cedi Osman, “Geleceğin Güçlü Kadınları” gecesinde yaptığı jestle sevgilisi Ebru Şahin'i duygulandırdı.
Burcu Kara'ya neşeli doğum günü
Burcu Kara'ya neşeli doğum günü Burcu Kara ile eşi Fırat Parlak'tan pastaya 'çiğ köfte' yorumu geldi.
Burcu Kara soluğu ailesiyle Amerika'da aldı
Burcu Kara soluğu ailesiyle Amerika'da aldı Geçtiğimiz yıl "Kırmızı Oda" ve "Fandom" isimli dizilerde küçük rollerde oynayan Burcu Kara, 2022'ye ailesiyle Amerika'da girdi.
Hazal Kaya'nın yeni pozlarına alev emojileri yağdı
Hazal Kaya'nın yeni pozlarına alev emojileri yağdı Hazal Kaya, son olarak sohbet programı 'Orda Rahat Mısın'da Mirgün Cabas'ın konuğu oldu.
Burcu Kara: "Ekranı çok özledim"
Burcu Kara: "Ekranı çok özledim" Ekranın talihsiz oyuncularından Burcu Kara'nın yıllar içinde rol aldığı 'Maskeli Balo', Kirli Beyaz', 'Yıllar Sonra', 'Tozlu Yollar' , 'Tatar Ramazan' ve 'Kördüğüm' dizileri beklenen reytingi alamayarak yayından kaldırılmıştı. Ekranı özlediğini söyleyen Kara, "Seyirciyi şaşırtmak istiyorum" dedi.