Burcu Kara


Burcu Kara'dan sinema filmi sürprizi
Burcu Kara'dan sinema filmi sürprizi Başrollerinde Burcu Kara ve Emre Karayel’in bulunduğu “Uçuş 811” filmi Türkiye’de çekilmiş uçakta geçen ilk film olma özelliğini taşıyor.
Pelin Akil ve Burcu Kara: "Günlerdir uyuyamıyoruz"
Pelin Akil ve Burcu Kara: "Günlerdir uyuyamıyoruz" Ünlü oyuncular Pelin Akil ve Burcu Kara'nın yaşadığımız üzücü günlerden dolayı gözlerine uyku girmiyor.
Lohusa Burcu Kara'nın isyanı sosyal medyada yankı buldu!
Lohusa Burcu Kara'nın isyanı sosyal medyada yankı buldu! 2016'da yönetmen Fırat Parlak ile nikah masasına oturan oyuncu Burcu Kara, geçtiğimiz ay oğlunu kucağına alarak ikinci kez anne olma sevincini yaşamıştı.
Burcu Kara'dan minik bebeğiyle ilk fotoğraf
Burcu Kara'dan minik bebeğiyle ilk fotoğraf İkinci çocuğunu geçtiğimiz gün dünyaya getiren Burcu Kara bebeği Can'la ilk paylaşımını yaptı.
Burcu Kara hastaneden taburcu oldu
Burcu Kara hastaneden taburcu oldu 2016'da yönetmen Fırat Parlak ile nikah masasına oturan oyuncu Burcu Kara, geçtiğimiz günlerde oğlunu kucağına alarak ikinci kez anne olma sevincini yaşamıştı.
Burcu Kara ikinci kez anne oldu
Burcu Kara ikinci kez anne oldu Ali Çınar adında bir oğulları olan Burcu Kara ile Fırat Parlak çifti ikinci çocuklarını kucağına aldı.
Burcu Kara'dan baby shower partisi
Burcu Kara'dan baby shower partisi İkinci kez anne olmak için gün sayan ünlü oyuncu Burcu Kara, çocuğuna vereceği ismi baby shower partisinde açıkladı.