Burcu Kara


Burcu Kara dünyaya geldiği köy evini tadilata soktu
Burcu Kara dünyaya geldiği köy evini tadilata soktu Oyuncu Burcu Kara, Bursa’nın İznik ilçesindeki doğup büyüdüğü köy evine tadilat yaptırıyor. Ustalarla birlikte işe koyulan oyuncu, yıkılmaya yüz tutmuş eski kerpiç evden takipçilerine seslendi.
Burcu Kara'dan konuşulacak karar
Burcu Kara'dan konuşulacak karar Hayatını yönetmen Fırat Parlak'la birleştiren oyuncu Burcu Kara, Eylül 2017'de oğlu Ali Çınar'ı dünyaya getirmişti.
Burcu Kara baharı müjdeledi
Burcu Kara baharı müjdeledi Şubat ayının sonuna geldiğimiz şu günlerde İlkbahar da yavaş yavaş kendini hissettirmeye başladı.
Burcu Kara huzuru doğada buldu
Burcu Kara huzuru doğada buldu Bir süredir ekranlardan uzak olan Burcu Kara, hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle bir çözüm buldu.
Ünlü isimler soluğu ormanda aldı
Ünlü isimler soluğu ormanda aldı Burcu Kara geçen yaz bir karavan satın almış, eşi Fırat Parlak ve oğulları Ali Çınar ile tatile çıkmıştı.
Burcu Kara ve Hande Subaşı'nın neşeli buluşması
Burcu Kara ve Hande Subaşı'nın neşeli buluşması Hande Subaşı ve Burcu Kara, önceki gün bir arkadaşlarının Beşiktaş’taki seramik atölyesinde buluştu.
Burcu Kara: "Mutfağı bıraktım"
Burcu Kara: "Mutfağı bıraktım" Güzel oyuncu Burcu Kara, geçtiğimiz gün bir yemek programına katıldı. Kara, ev hayatıyla ilgili esprili yorumlarda bulundu.