Beyin ameliyatı olan Burcu Kara'nın sağlık durumu nasıl?

"Romantik Komedi", "Tatar Ramazan", "Kırmızı Oda" ve "Haziran Gecesi" gibi yapımlarla tanınan ünlü oyuncu Burcu Kara, beyin ameliyatı geçirdi.

Beyin ameliyatı olan Burcu Kara'nın sağlık durumu nasıl?

Oyuncu Burcu Kara sosyal medya hesabında ameliyat olduğunu açıkladı.


Beyin ameliyatı olan Burcu Kara'nın sağlık durumu nasıl?


Oyuncu, "Uzun zamandır kafamda benimle yaşayan bir arkadaştan kurtuldum" dedi.

Kara sözlerine şöyle devam etti:

"Tabii hastane önlüğüyle fotoğraf koyarsan, sonrasını göze almalısın. Eee; hayat hep iyi, güzel ve sağlıklı anlardan ibaret değil, her şey insanlar için değil mi? Ben de olduğu gibi biriyim. Zaten alışıksınız filtresiz hallerime. Uzun zamandır kafamda benimle yaşayan bir arkadaştan kurtuldum dün. Son bir yılda çok büyümeye ve bizi düşündürmeye başlamıştı. Alınmasına karar verildi ama riskleri vardı. Bayağı araştırdık, konuştuk, görüştük hocalarla. Sonra üşenmedik Ankara'ya geldik ve Hakan hocayı bulduk.

Tavır hayatta her şeydir benim için. Bir lafı yüzünden, doğumuma iki gün kala doktorunu değiştirmiş insanım ben. Şu anda da iyi ki böyle bir karar vermişim. Konuştuğumuz tüm riskleri atlattık beraber. Kendisine, ekibine ve tüm hastane çalışanlarına büyük saygı ve teşekkürlerimle. Arayan, soran, yazan tüm sevdiklerime de teşekkür edip cevap vermiş olayım. Hepimize sağlıklı bir ömür dilerim." dedi.Beyin ameliyatı olan Burcu Kara'nın sağlık durumu nasıl? - Resim : 2


Oyuncu Burcu Kara, yönetmen Fırat Parlak ile 2016'da evlendi ve oğlu Ali Çınar'ı 2017'de kucağına aldı.


Beyin ameliyatı olan Burcu Kara'nın sağlık durumu nasıl? - Resim : 3


Kara, geçtiğimiz aralık ayında ise ikinci kez anne oldu.

Sacitaslan.com olarak Burcu Kara'ya acil şifalar dileriz...