Buse Varol


Alişan ve Buse Varol barıştıktan sonra ilk kez el ele
Alişan ve Buse Varol barıştıktan sonra ilk kez el ele Kısa süre önce evliliklerinde sorunlu bir dönem geçiren Alişan ile Buse Varol barıştıktan sonra ilk kez el ele görüntülendi.
Buse Varol'dan flaş Alişan paylaşımı
Buse Varol'dan flaş Alişan paylaşımı 6 Şubat'ta kızları Eliz'in birinci yaş gününü ayrı ayrı kutlayan Alişan-Buse Varol çiftinin boşanma aşamasında olduğu ileri sürülmüştü. Ayrılık kararı aldıkları konuşulan ikilinin, yasal işlemleri başlattığı da iddia edilmişti.
Buse Varol: “Hiç gerek yoktu canım”
Buse Varol: “Hiç gerek yoktu canım” Alişan’ın mutlu bir evlilik yaptığı eşi Buse Varol ile arası bir süredir bozuktu.
Alişan'dan flaş Buse Varol hamlesi
Alişan'dan flaş Buse Varol hamlesi 2018 yılında nikah masasına oturan ünlü şarkıcı Alişan ile oyuncu Buse Varol 2019 yılında Burak'ı 2020 yılında ise kızları Eliz'i kucağına aldı.
Buse Varol'un saçları bir anda uzadı!
Buse Varol'un saçları bir anda uzadı! Son dönemde sıkıntılı günlerden geçen Buse Varol soluğu kuaförde aldı.
Alişan'ın Burak'ı nazara geldi
Alişan'ın Burak'ı nazara geldi Eşi Buse Varol ile boşanacakları yönünde çıkan haberlerle gündemde olan şarkıcı Alişan, önceki gün çocukları Burak ve Eliz ile birlikte Levent'te görüntülendi.
Buse Varol tektaşını yeniden taktı
Buse Varol tektaşını yeniden taktı 6 Şubat'ta kızları Eliz'in birinci yaş gününü ayrı ayrı kutlayan Alişan-Buse Varol çiftinin boşanma aşamasında olduğu ileri sürülmüştü. Ayrılık kararı aldıkları konuşulan çiftin, yasal işlemleri başlattığı da iddia edilmişti.