Cem Özer


Bodrum'da tatil yapmak hayal oldu
Bodrum'da tatil yapmak hayal oldu Bodrum'da tatil sezonunun açılmasıyla birlikte fiyatlar tavan yaptı. Plajlardaki locaların günlük fiyatı 10 bin, dürümün fiyatı ise 400 liraya çıktı.
Cem Özer: "Mal sahipleri fırsatçılık yapıyor"
Cem Özer: "Mal sahipleri fırsatçılık yapıyor" Cem Özer, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Üç yıldır Bodrum’da beach işleten oyuncu, turizm mekanlarındaki fiyatların yüksekliği hakkında, "Mal sahipleri fırsatçılık yapıyor" dedi.
Osman Nejat Londra öncesi babasına koştu
Osman Nejat Londra öncesi babasına koştu Nurgül Yeşilçay’ın 2010’da boşandığı Cem Özer’den olan oğlu Osman Nejat önümüzdeki günlerde okulu için tekrar Londra’ya gidecek.
Cem Özer - Pınar Dura çifti 10 yılı geride bıraktı
Cem Özer - Pınar Dura çifti 10 yılı geride bıraktı Cem Özer, önceki gün eşi Pınar Dura ile Bebek’te objektiflere yansıdı.
Kaan Taşaner - Seray Dura aşkında her şey yolunda
Kaan Taşaner - Seray Dura aşkında her şey yolunda 41 yaşındaki yakışıklı oyuncu Kaan Taşaner, beş aydır beraberlik yaşadığı 25 yaşındaki Seray Dura’yla fotoğrafını Instagram hesabının ‘Hikayeler’ bölümünde yayımladı
Kaan Taşaner'in genç sevgilisi hangi ünlü ismin yeğeni çıktı?
Kaan Taşaner'in genç sevgilisi hangi ünlü ismin yeğeni çıktı? Oyuncu Kaan Taşaner'in kendisinden 15 yaş küçük Seray Dura ile yeni bir aşka yelken açması, 'Yaş farkı' eleştirilerini beraberinde getirmişti...