Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı

524 milyon liralık tapu
524 milyon liralık tapu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, 524 milyon liraya henüz tamamlanmamış 2 bina satın aldı.
Batı'nın çöpü vatandaşı zehirliyor!
Batı'nın çöpü vatandaşı zehirliyor! İnsan Hakları İzleme Örgütü’nün 89 sayfalık raporunda, Türkiye’de hükümetin plastik geri dönüşümünün sağlık ve çevre üzerindeki etkilerini ele almakta etkisiz kalmasının, sağlık hakkı üzerindeki olumsuz sonuçları belgelendi.
Makam odasında silahından çıkan kurşun memuru yaraladı!
Makam odasında silahından çıkan kurşun memuru yaraladı! Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı İzmir İl Müdürlüğü Milli Emlak Daire Başkanı Ali Aykut T.'nin silahından çıkan kurşunlar memur Aygün A.'ya isabet etti. Aygün A., böbreğini kaybederken, Ali Aykut T.'nin görevine devam ettiği öğrenildi.
Bakan Kurum: "Yeni konut kampanyası başlayacak"
Bakan Kurum: "Yeni konut kampanyası başlayacak" Marmara Depremi'nin 23. yılında İstanbul'da açıklamalarda bulunan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Kurum; yeni bir konut kampanyası başlatacaklarını duyurdu.
Bakan Kurum sosyal konut için tarih verdi
Bakan Kurum sosyal konut için tarih verdi Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, sosyal konut projesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.
Kira artış oranına sınır getirildi!
Kira artış oranına sınır getirildi! Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Konut kiraları bakımından 1 Temmuz 2023 yılına kadar yenilenecek kira sözleşmelerinde bir önceki seneki kiranın yüzde 25’ini geçmeyecek şekilde bir artış yapılması imkânı getiriliyor" dedi.
Bakan Murat Kurum'dan "Atatürk Havalimanı" açıklaması!
Bakan Murat Kurum'dan "Atatürk Havalimanı" açıklaması! Bakan Murat Kurum, Atatürk Havalimanı'nın yıkılıp, yerine Millet Bahçesi yapılacağına ilişkin açıklamalarda bulundu.