değişiklik


TikTok içerik üreticiler için yeni özelliğini duyurdu
TikTok içerik üreticiler için yeni özelliğini duyurdu TikTok, içerik üreticiler ile markaları daha kolay şekilde buluşturacak Yetenek Yöneticisi Portalı özelliğini duyurdu.
Ebru Destan son görüntüsüyle şaşırttı
Ebru Destan son görüntüsüyle şaşırttı Bir döneme damgasını vuran ünlü manken ve oyuncu Ebru Destan son görüntüsüyle takipçilerini şaşırttı.
WhatsApp tasarımı değişiyor!
WhatsApp tasarımı değişiyor! Anlık haberleşme uygulaması WhatsApp, Süreli Mesajlar bölümünün arayüzünü baştan aşağı değiştiriyor!
Twitter anasayfası için büyük yenilik
Twitter anasayfası için büyük yenilik Twitter, algoritma ve sadece takipçi tabanlı anasayfa seçenekleri arasında geçişi çok daha kolay hâle getiren bir arayüze kavuştu.
WhatsApp'tan "Saklanan Mesajlar" atağı!
WhatsApp'tan "Saklanan Mesajlar" atağı! Popüler anlık mesajlaşma platformu WhatsApp, kaybolan mesajları saklamanızı sağlayacak "Saklanan Mesajlar" özelliği üzerinde çalışıyor.
Instagram'da bir dönem sona eriyor
Instagram'da bir dönem sona eriyor Popüler sosyal medya platformu Instagram, her geçen gün bir yenilikle karşımıza çıkıyor.
Sıfırıncı Gün dizisinde olay değişiklik!
Sıfırıncı Gün dizisinde olay değişiklik! Ekranın ilgiyle izlenen polisiye dizisi "Sıfırıncı Gün"de çok konuşulacak bir değişiklik yaşandı.