Dilan Polat

Dilan Polat'tan avukatı aracılığıyla hakkındaki haberlere yanıt geldi
Dilan Polat'tan avukatı aracılığıyla hakkındaki haberlere yanıt geldi Cezaevi̇ndeki̇ fenomen Di̇lan Polat, avukatı aracılığıyla yöneti̇len bi̇r di̇zi̇ soruya, yanıt verdi̇...
Polat çiftinin avukatı Fox Haber'e konuştu: "Paylaşımları şov amaçlıydı"
Polat çiftinin avukatı Fox Haber'e konuştu: "Paylaşımları şov amaçlıydı" Engin ile Dilan Polat çiftinin avukatı Hüseyin Kaya, günlerdir pek çok kanala konuk oluyor. Kaya son olarak Fox Haber'e konuştu...
Murat Ağırel, Polat çifti davasındaki 'FETÖ' ayrıntısını yazdı!
Murat Ağırel, Polat çifti davasındaki 'FETÖ' ayrıntısını yazdı! Gazeteci Murat Ağırel'in iddiasına göre kara para aklama suçlamasıyla tutuklanan Polat çifti davasında yeni bir gelişme yaşandı. Savcılığa sunulan son MASAK raporuna göre, tutuklu bulunan Ahmet Gün'ün FETÖ liderinin çağrısı üzerine FETÖ bankalarına yüklü miktarda para yatırdığı tespit edildi.
Müge ile Gülşen, Sacit Aslan'ın kulaklarını çınlattı
Müge ile Gülşen, Sacit Aslan'ın kulaklarını çınlattı Deneyimli gazeteciler Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel, 19 yıldır ekranda gündemdeki olayları masaya yatırmaya devam ediyor.
"Dilan Polat’ın ruh hali iyi değil" diyen avukatından yeni açıklamalar
"Dilan Polat’ın ruh hali iyi değil" diyen avukatından yeni açıklamalar Dilan ve Engin Polat’ın avukatı Hüseyin Kaya, günlerdir cezaevinde bulunan Dilan Polat'ın ruh halinin iyi olmadığını ve sürekli oğlunun kendisine söylediği sözleri tekrarladığını belirtti.
Polat ailesinin el konulan malları satışa çıkıyor
Polat ailesinin el konulan malları satışa çıkıyor Şu an Polat ailesinin çocuklarının oturduğu ev de dahil olmak üzere; çoğu lüks 29 araba, arsalar, evler ihale yöntemiyle satılacak.
Dilan Polat'a kötü haber: Umduğunu bulamadı! Savcı 'takipsizlik' kararı verdi
Dilan Polat'a kötü haber: Umduğunu bulamadı! Savcı 'takipsizlik' kararı verdi Sosyal medyada yaptığı paylaşımlara olumsuz yorum yapanlar hakkında suç duyurusunda bulunduğu ortaya çıkan Dilan Polat için işler umduğu gibi gitmedi.