Dilan Polat

Dilan-Engin Polat soruşturmasında avukat itirafçı oldu
Dilan-Engin Polat soruşturmasında avukat itirafçı oldu Polat ailesi soruşturmasında tutuklanan avukat Ahmet Gün etkin pişmanlıktan faydalanmak isteyerek bugün savcıya ifade verdi.
Engin Polat ve Sezgin Polat, Çorlu Cezaevi’ne sevk edildi
Engin Polat ve Sezgin Polat, Çorlu Cezaevi’ne sevk edildi Kara para akladıkları iddiasıyla tutuklanmalarının ardından gündemden düşmeyen sosyal medya fenomenleri Dilan ve Engin Polat hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Aralarında Engin Polat'ın da olduğu erkek tutuklular Silivri'deki cezaevinden Marmara Bölgesi'ndeki cezaevlerine sevk edildi.
'Fenomenler sofrası'nda buluşan isimlerin hepsi şu an zengin
'Fenomenler sofrası'nda buluşan isimlerin hepsi şu an zengin Kara para aklamakla suçlanan tutuklu Dilan-Engin Polat çiftinin 4 yıl önce diğer fenomenlerle çektirdiği bu fotoğraf gündem oldu. Masadakilerin hepsi şu an zengin.
Polat çiftiyle ilgili şaşırtan Banu Parlak detayı
Polat çiftiyle ilgili şaşırtan Banu Parlak detayı Kara para akladıkları, vergi kaçırdıkları ve son olarak silahlı saldırıya azmettirme gerekçesiyle tutuklanan Dilan ve Engin Polat'ın, tutuklanmadan önce tartışma yaşadıkları isimler hakkında suç duyurusunda bulunduğu ortaya çıktı.
Polat çiftinin tutukluluklarına yapılan itiraz reddedildi
Polat çiftinin tutukluluklarına yapılan itiraz reddedildi Dilan ve Engin Polat'ın avukatının yaptığı tutukluluk itirazı, sulh ceza hakimliği tarafından reddedildi.
Engin - Dilan Polat soruşturmasından sonra bakanlık harekete geçti!
Engin - Dilan Polat soruşturmasından sonra bakanlık harekete geçti! Dilan-Engin Polat’la ilgili “kara para aklama” soruşturmasından sonra diğer sosyal medya fenomenleri de mercek altına alındı. Odatv, 600'e yakın fenomenin araştırılacağı bilgisine ulaşırken, bu kişilerin lüks paylaşımlarının da inceleneceği öğrenildi.
Banu Parlak'ın güzellik merkezindeki saldırı: Polat çiftine tutuklama kararı
Banu Parlak'ın güzellik merkezindeki saldırı: Polat çiftine tutuklama kararı Banu Parlak'ın güzellik merkezine düzenlenen silahlı saldırıyı azmettirdikleri gerekçesiyle mahkemeye sevk edilen Dilan-Engin Polat çiftinin tutuklanmasına karar verildi.