Dilan Polat

118 milyonluk satışa 1.2 milyonluk vergi
118 milyonluk satışa 1.2 milyonluk vergi Dilan Polat’ın sadece bir şirketinde 2022-2023 yılları arasında toplam 118 milyon 798 bin liralık satışa karşılık 5.1 milyon kar gösterdiği ve 1 milyon 213 bin lira vergi ödediği saptandı.
Sosyal medya kullanıcıları külçe altın şovu yapan Nevra Bilem'i konuşuyor
Sosyal medya kullanıcıları külçe altın şovu yapan Nevra Bilem'i konuşuyor Kara ve naylon fatura operasyonları sonrası gözler lüks düşkünü sosyal medya fenomenlerinde... Bunlardan biri de dirseklerine kadar uzanan altın bileziklerle, altın zincirlerle poz veren Nevra Bilem...
Polat çiftiyle ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor
Polat çiftiyle ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor Dilan ile Engin Polat'ın da aralarında bulunduğu şüphelilere ilişkin soruşturma dosyasındaki en önemli delillerden biri, Gazeteci Murat Ağırel'e bir itirafçının anlattıkları oldu.
İsmail Saymaz yazdı: "Polatların sahte fatura çarkı"
İsmail Saymaz yazdı: "Polatların sahte fatura çarkı" İsmail Saymaz'ın Sözcü Gazetesi'nde yayınlanan bugünkü yazısı...
Dilan Polat çeteye 'Paraları saklayın! Delilleri yakın' mesajını mı gönderdi?
Dilan Polat çeteye 'Paraları saklayın! Delilleri yakın' mesajını mı gönderdi? Hapis cezası alan Dilan Polat, sorgudayken polisten "gözaltı kremi" istedi. İddiaya göre bu bir şifreydi ve çeteye mesaj gönderdi. "Paraları saklayın! Delilleri yakın!"
Polat soruşturmasında 4 şüphelinin serbest bırakılmasına itiraz reddedildi
Polat soruşturmasında 4 şüphelinin serbest bırakılmasına itiraz reddedildi Dilan ve Engin Polat'ın da aralarında bulunduğu 12 kişinin ardından 2 kişi daha tutuklanarak Silivri'deki Marmara Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna gönderildi.
İfade verirken her şeyi unutan Dilan Polat savcılığın teklifine 'Hayır' dedi
İfade verirken her şeyi unutan Dilan Polat savcılığın teklifine 'Hayır' dedi İfadesinde, suçlamaları kabul etmeyen Dilan Polat mali konularda kendisine yöneltilen soruların tamamına 'bilgim yok' cevabını vermesi dikkat çekti. Polat, savcılığın etkin pişmanlık hükümlerinden yararlanma teklifini de "Suçsuzum" diyerek reddetti...