Dilan Polat

Dilan Polat'ın Şule'si konuştu: "Milletçe rahatlayın gidiyorum"
Dilan Polat'ın Şule'si konuştu: "Milletçe rahatlayın gidiyorum" Daha önce Polat'ın ceketiyle bir AVM'de görüntülenen yardımcı Şule'nin bu sefer de akrabalarını villaya yerleştirdiği tespit edildi. Olay sonrası villaya baskın yapan polis ekipleri Şule'nin eve yerleştirdiği iki akrabası ile gözaltına alınarak sınır dışı etmişti.
Avukat Feyza Altun: "Dilan ve Engin Polat çifti bana para teklif etti"
Avukat Feyza Altun: "Dilan ve Engin Polat çifti bana para teklif etti" Dilan Polat ve Engin Polat çiftini ilk günden itibaren araştıran ve birçok iddiayı ortaya atan avukat Feyza Altun Türkiye'nin gündemine adeta yön vermişti. Fenomenleri yakın markaja alan Feyza Altun'dan şaşırtan bir itiraf daha geldi.
Sacit Aslan: "Yeşilçam’ın ‘kötü kadın’ tahtına göz diken Tamar Oner Tanrıyar…"
Sacit Aslan: "Yeşilçam’ın ‘kötü kadın’ tahtına göz diken Tamar Oner Tanrıyar…" Yeşilçam’ın “kötü” kadınları vardı. Bu kadınlar kimi zaman canlandırdıkları rollerle öyle özdeşleşdirildi ki seyirci onları, sokakta gördüğünde saldırırdı. Hepsi sinema tarihinin unutulmazlar galerisinde yerlerini çoktan aldılar... Göçüp gidenlere Allah rahmet eylesin diyorum.
Seçil Erzan sevgilisini bağlamak için "enerji" istemiş!
Seçil Erzan sevgilisini bağlamak için "enerji" istemiş! Ünlü isimleri özel fon vurgunu yalanıyla milyonlarca dolar dolandıran Seçil Erzan'ın, "kara para aklamak" ve "vergi kaçırmak" gibi suçlardan tutuklanan Dilan Polat gibi "Enerji"ye büyük önem verdiği ortaya çıktı.
Dilan Polat'ın hayatı tehlikede mi?
Dilan Polat'ın hayatı tehlikede mi? Sosyal medyadaki ölçüsüz paylaşımları ile Türkiye’deki kumar – para aklama sisteminin çözülmesine, kendi durumundaki birçok kişinin yaptırımlara uğramasına ve bu yasadışı sistemin adeta çökmesine neden olan Dilan Polat’ın hayatı artık hiç düşünmediği kadar tehlikede olabilir!
Dilan Polat avukatının elini öpüp "Elini yıkama aynı yeri Engin öpsün" demiş!
Dilan Polat avukatının elini öpüp "Elini yıkama aynı yeri Engin öpsün" demiş! Dilan Polat'ın avukatı Hüseyin Kaya katıldığı canlı yayında akıl tutulması yaşayan açıklamalarda bulundu. Dilan Polat'ın görüş zamanı elini öptüğünü söyleyip "Elini yıkama aynı yeri Engin öpsün" dediğini anlattı.
Dilan Polat pozu olay olan Osman Karagöz cezaevine girdi
Dilan Polat pozu olay olan Osman Karagöz cezaevine girdi Pucca lakaplı fenomen yazar Selen Pınar Işık'ın eski eşi Serhat Osman Karagöz sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiriyor.