Dilan Polat

Dilan Polat'ın arkadaşı fenomen 'Şulemsi'nin şaşırtan değişimi
Dilan Polat'ın arkadaşı fenomen 'Şulemsi'nin şaşırtan değişimi Dilan Polat’ın tutuklanmasının ardından sosyal medyadaki influencerlar mercek altında. Polat'ın arkadaşlarından 'Şulemsi' lakabıyla tanınan Şule Kayatürk’ün 26 yaşında sahip olduğu servet ise dudak uçuklatıyor.
Polat soruşturmasında 4 şüphelinin serbest bırakılmasına savcılıktan itiraz
Polat soruşturmasında 4 şüphelinin serbest bırakılmasına savcılıktan itiraz Dilan ve Engin Polat'ın da aralarında bulunduğu 12 kişinin ardından 2 kişi daha tutuklanarak Silivri'deki Marmara Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna gönderilmişti.
Polat çifti soruşturmasında akıl almaz detaylar
Polat çifti soruşturmasında akıl almaz detaylar Kara para akladıkları ve vergi kaçırdıkları iddiasıyla tutuklanan Polatlar soruşturmasında yeni detaylar çıkmaya devam ediyor. Sinem Sıla Doğu'nun cep telefonunun bilirkişi incelemesinin sonuçları da soruşturma dosyasında yer aldı.
Sacit Aslan yazdı: "Mafyatik Baroniçe’nin Adliye ve Karanlık İlişkileri..."
Sacit Aslan yazdı: "Mafyatik Baroniçe’nin Adliye ve Karanlık İlişkileri..." Sacit Aslan'ın yeni yazısı...
Fatih Altaylı: "Yazın yediğin hurmalar kışın bir tarafını tırmalar"
Fatih Altaylı: "Yazın yediğin hurmalar kışın bir tarafını tırmalar" Dilan Polat lüks yaşantısından sonra şimdi de cezaevi yaşantısıyla gündemde.
Dilan ve Engin Polat'ın avukatı Çağdaş Çelik: "Dosyadan çekiliyorum"
Dilan ve Engin Polat'ın avukatı Çağdaş Çelik: "Dosyadan çekiliyorum" ‘Kara para aklama’ suçlamasıyla yargılanan ve geçtiğimiz günlerde tutuklanarak cezaevine gönderilen Dilan-Engin Polat çifti gündemdeki yerini koruyor.
Dilan Polat üzerine kayıtlı mal varlıklarından habersizmiş!
Dilan Polat üzerine kayıtlı mal varlıklarından habersizmiş! Tutuklanan fenomen Dilan Polat, üzerinde görünen otomotiv şirketine ait 16, kendisine ait 12 mal varlığından haberdar olmadığını söyledi.