Dilan Polat

Dilan Polat ve Engin Polat sağlık kontrolünden geçirildi
Dilan Polat ve Engin Polat sağlık kontrolünden geçirildi İstanbul'da dün düzenlenen operasyonla gözaltına alınan Dilan Polat ve Engin Polat, sağlık kontrolünden geçirildi. Sağlık kontrolünden geçen Dilan Polat’ın polislerden cildi için vitamin istediği öğrenildi.
Ay Yapım'dan Dilan Polat açıklaması
Ay Yapım'dan Dilan Polat açıklaması Dilan Polat-Engin Polat çiftine önceki akşam yeni bölümüyle ekrana gelen "Aile" dizisinde gönderme yapılmış ve bu gönderme sosyal medyayı sallamıştı. Dizinin yapım şirketi Ay Yapım'dan konuya ilişkin açıklama geldi.
Gözaltına alınan Polat çiftiyle ilgili son dakika gelişmesi
Gözaltına alınan Polat çiftiyle ilgili son dakika gelişmesi Polat çiftine yönelik gece yapılan operasyonda evde yapılan aramada tapu ve faturaların da içerisinde bulunduğu 80 sayfa evrak ele geçirildi. Operasyonda gözaltı sayısı 17’ye yükselirken, 13 şüphelinin ise arandığı öğrenildi.
Banu Parlak'tan gözaltına Dilan Polat hakkında şoke eden sözler!
Banu Parlak'tan gözaltına Dilan Polat hakkında şoke eden sözler! Banu Parlak daha önce güzellik merkezini kurşunlattığı iddiasında bulunduğu Banu Parlak ve eşi Engin Polat hakkında konuştu. Banu Parlak gözaltına alınan Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkında şoke eden ifadeler kullandı.
Emrullah Erdinç Polat çiftinin gözaltına alındığı anların detaylarını anlattı
Emrullah Erdinç Polat çiftinin gözaltına alındığı anların detaylarını anlattı Kara para aklama iddiasıyla gündemde olan Engin Polat ile Dilan Polat’ın İstanbul’da düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.
Murat Ağırel'den Polat çiftine ilişkin son dakika bilgisi
Murat Ağırel'den Polat çiftine ilişkin son dakika bilgisi Kara para aklama iddiasıyla gündemde olan Engin Polat ile Dilan Polat’ın İstanbul’da düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.
"Aile" dizisinde Polat çiftine olay gönderme!
"Aile" dizisinde Polat çiftine olay gönderme! Show TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi "Aile"de Dilan ve Engin Polat çiftine yapılan gönderme çok konuşuldu.