Dilan Polat

Dilan Polat cezaevine ağlayarak girdi
Dilan Polat cezaevine ağlayarak girdi Polat çiftinin de aralarında bulunduğu 18 şüpheliden 12'si tutuklandı. Tutuklananlar güvenlik önlemleri altında Silivri'deki Marmara Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na getirildi.
Dilan Polat - Engin Polat çiftinin de aralarında bulunduğu 12 kişi tutuklandı
Dilan Polat - Engin Polat çiftinin de aralarında bulunduğu 12 kişi tutuklandı Dilan Polat ve Engin Polat'ın aralarında bulunduğu 18 şüpheliden 12'si tutuklandı.
Dilan Polat ifadesi alınırken baygınlık geçirdi!
Dilan Polat ifadesi alınırken baygınlık geçirdi! Dilan Polat sulh ceza hakimliğinde ifade verdiği esnada baygınlık geçirdi. Koridora çıkarılan Dilan Polat’ın durumunun iyi olduğu öğrenildi.
Polat çiftinin tutuklamaya sevk gerekçesi ortaya çıktı
Polat çiftinin tutuklamaya sevk gerekçesi ortaya çıktı Dilan ve Engin Polat'ın aralarında bulunduğu 16 şüphelinin tutuklanma talebi ile sevk gerekçesi ortaya çıktı.
Polat çiftinin paraları aktardıkları hesap ortaya çıktı!
Polat çiftinin paraları aktardıkları hesap ortaya çıktı! Gündemden düşmeyen Dilan ve Engin Polat çiftinin paraları Ankara'daki bir medikal firması üzerinden bazı kişilerin hesaplarına aktardığı iddia edildi.
"Dilan Polat ve Sıla Doğu adliyede birbirine girdi" iddiası!
"Dilan Polat ve Sıla Doğu adliyede birbirine girdi" iddiası! Dilan Polat ve Sıla Doğu'nun adliyede ifadelerinin alınmasını beklerken birbirlerine girdiği iddia edildi.
Dilan Polat ve Engin Polat tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi
Dilan Polat ve Engin Polat tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi Kara para aklama iddialarıyla gündeme gelen Dilan Polat ve Engin Polat'ın aralarında bulunduğu 18 şüpheliden 16'sı tutuklama talebiyle sulh ceza hakimliğine sevk edildi. 2 şüpheli ise adli kontrol şartıyla serbest bırakılmak üzere hakimliğe sevk edildi.