Eylül Öztürk


Eylül Öztürk, ABD'ye 5 milyon dolarla mı gitti?
Eylül Öztürk, ABD'ye 5 milyon dolarla mı gitti? Fenomen çift Eylül Öztürk ve eşi Barış Kenan Özkan'ın ülkeden para kaçırdıklarına dair iddialar gündemde.
'Fenomenler sofrası'nda buluşan isimlerin hepsi şu an zengin
'Fenomenler sofrası'nda buluşan isimlerin hepsi şu an zengin Kara para aklamakla suçlanan tutuklu Dilan-Engin Polat çiftinin 4 yıl önce diğer fenomenlerle çektirdiği bu fotoğraf gündem oldu. Masadakilerin hepsi şu an zengin.
Sel felaketinde Eylül Öztürk'ün dükkanının tavanı çöktü!
Sel felaketinde Eylül Öztürk'ün dükkanının tavanı çöktü! Önceki akşam İstanbul'a akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağışla birlikte birçok ev, dükkan ve araba hasar gördü.
Boşanma iddiaları gündeme gelen evlilikte flaş gelişme! Eylül Öztürk paylaştı
Boşanma iddiaları gündeme gelen evlilikte flaş gelişme! Eylül Öztürk paylaştı Sosyal medya fenomeni, oyuncu ve güzellik merkezi sahibi Eylül Öztürk'ün mutlu giden evliliğine nazar değdi.
Eylül Öztürk'ten boşanma iddialarına yanıt
Eylül Öztürk'ten boşanma iddialarına yanıt 7 yıl önce Kenan Barış Özkan ile nikah masasına oturan fenomen ve oyuncu Eylül Öztürk, bir süredir sosyal medya hesabından eşiyle ilgili sorunları anlatmaya başladı.
Eylül Öztürk evini depremzede aileye açtı
Eylül Öztürk evini depremzede aileye açtı Sosyal medya fenomeni ve oyuncu Eylül Öztürk, depremzedeler için tüm imkanlarını seferber etti.
Sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk'ten 'sosyal medya' itirafı
Sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk'ten 'sosyal medya' itirafı Oyuncu, girişimci, sosyal medya fenomeni ve iki çocuk annesi Eylül Öztürk çarpıcı itiraflarda bulundu.