EYT


EYT düzenlemesi Resmi Gazete'de yayımlandı
EYT düzenlemesi Resmi Gazete'de yayımlandı Emeklilikte Yaşa Takılanlar'a (EYT) ilişkin Kanun, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
SGK'dan EYT başvurusu açıklaması!
SGK'dan EYT başvurusu açıklaması! Sosyal Güvenlik Kurumu'nca (SGK) çok sayıda kişinin emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) ile ilgili kanun Resmi Gazete'de yayımlanmadan kuruma başvurup, aylık talebinde bulunduğu, tüm süreçler tamamlanmadan bu işlemin yapılmasının mümkün olmadığı açıklandı.
Emeklilikle Yaşa Takılanlar yasa teklifi TBMM'de kabul edildi
Emeklilikle Yaşa Takılanlar yasa teklifi TBMM'de kabul edildi Emeklilikte yaşa takılanlar ile ilgili yasa teklifi TBMM Genel Kurulu’nda görüşülerek kabul edildi.
TBMM Genel Kurulu 28 Şubat'ta toplanacak
TBMM Genel Kurulu 28 Şubat'ta toplanacak TBMM Genel Kurulu, 28 Şubat Salı günü çalışmalarına devam edecek.
Meclis'te bu hafta EYT mesaisi yaşanacak
Meclis'te bu hafta EYT mesaisi yaşanacak TBMM Genel Kurulu, bu hafta Emeklilikte Yaşa Takılanlarla (EYT) ilgili düzenlemeyi de içeren 4 maddelik kanun teklifini yasalaştırmak için mesai yapacak.
EYT teklifi komisyonda
EYT teklifi komisyonda Emeklilikte Yaşa Takılanlara (EYT) ilişkin kanun teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda görüşülmeye başladı.
EYT düzenlemesi Meclis'e sunuldu!
EYT düzenlemesi Meclis'e sunuldu! AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, EYT düzenlemesinin detaylarını açıkladı.