Hakan Ural


Hakan Ural'ın program partnerinden flaş açıklama
Hakan Ural'ın program partnerinden flaş açıklama Corona virüse yakalanan ve hastaneye kaldırılan Hakan Ural’ın durumu ağırlaştığı için yoğun bakıma alındığı iddia edildi. Ural ile program sunan Nur Tuğba Namlı ise iddiaları yalanlayarak Ural'ın yoğun bakımda olmadığını, sadece önlem amaçlı hastanede tedavi gördüğünü söyledi.
Hakan Ural yoğun bakıma kaldırıldı
Hakan Ural yoğun bakıma kaldırıldı Corona virüse yakalanan ve geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından rahatsızlığıyla ilgili bir paylaşım yapan ve sevenlerinden dua isteyen Hakan Ural'ın durumunun ağırlaştığı ve yoğun bakıma kaldırıldığı öne sürüldü.
Hakan Ural'ın sağlık durumunda son dakika gelişmesi
Hakan Ural'ın sağlık durumunda son dakika gelişmesi Ünlü aktör Hakan Ural, geçen günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevenlerinden dua istemişti. Sağlık durumundan bahseden Ural, “Her geçen gün daha da zorlaştı” demişti.
Hakan Ural'ın durumu ağırlaştı!
Hakan Ural'ın durumu ağırlaştı! Ünlü aktör ve sunucu Hakan Ural, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevenlerinden dua istedi.
Şimdiki Zaman programında çarpıcı yorumlar
Şimdiki Zaman programında çarpıcı yorumlar KRT TV'de ekrana gelen "Şimdiki Zaman" programında Gürkan Hacır, Uğur Dündar, Barış Yarkadaş, İsmail Saymaz ve Elfin Tataroğlu çarpıcı yorumlarda bulundu.
İsmail Saymaz Hakan Ural'ın yanlışlarını düzeltti
İsmail Saymaz Hakan Ural'ın yanlışlarını düzeltti Sözcü Gazetesi yazarı İsmail Saymaz, Hakan Ural'ın Montrö Boğazlar Sözleşmesi ve Kanal İstanbul ile ilgili yaptığı yorumlara tepki gösterdi.
Aysun Kayacı: "Hakan Ural'la benim oyum bir mi şimdi?"
Aysun Kayacı: "Hakan Ural'la benim oyum bir mi şimdi?" Hakan Ural'ın Kanal İstanbul ve Montrö yorumu sosyal medyada büyük tepki topladı. Ural'a tepki gösterenlerden biri de Aysun Kayacı oldu. Kayacı, Twitter hesabında "Hakan Ural'la benim oyum bir mi şimdi?" dedi.