Irina Shayk


Bradley Cooper'a Irina-Kanye aşkı soruldu!
Bradley Cooper'a Irina-Kanye aşkı soruldu! Dünyaca ünlü aktör Bradley Cooper'a dört yıllık birlikteliğin ardından Haziran 2019’da ayrıldığı Irina Shayk'ın magazin gündemini sarsan olay aşkı soruldu.
Bradley Cooper'dan Irina Shayk'a hayran bakışlar
Bradley Cooper'dan Irina Shayk'a hayran bakışlar 35 yaşındaki top model Irina Shayk ile 46 yaşındaki oyuncu Bradley Cooper, ayrılsalar da 4 yaşındaki kızları Lea için sık sık bir araya geliyor.
Kanye West ve Irina Shayk aşk mı yaşıyor?
Kanye West ve Irina Shayk aşk mı yaşıyor? Kanye West ve Irina Shayk hakkında flörtleşmeye başladıkları iddiası ortaya atıldı. Kim Kardashian'ın bu konu hakkında ne diyeceği ise şimdiden merak konusu oldu.
Irina Shayk sokak stiline servet ödedi
Irina Shayk sokak stiline servet ödedi Dünyaca ünlü model Irina Shayk, New York’ta görüntülendi.
Bradley Cooper ve Irina Shayk barıştı mı?
Bradley Cooper ve Irina Shayk barıştı mı? Irina Shayk, hafta içinde sosyal medya hesabından paylaştığı bir kareyle kafaları karıştırdı.
Irina Shayk'a aylar sonra Bradley Cooper soruldu
Irina Shayk'a aylar sonra Bradley Cooper soruldu 2007 yılından günümüze kadar yaptığı çeşitli modellik çalışmalarıyla tanınan 35 yaşındaki Irina Shayk, Elle Dergisi'nin mart sayısına konuştu.
Bella Hadid ve Irina Shayk ünlü marka için 'kukla' oldu
Bella Hadid ve Irina Shayk ünlü marka için 'kukla' oldu Bella Hadid ile Irina Shayk, Moschino İlkbahar 2021 Koleksiyonu için kamera karşısına geçti.