İtalya

Can Yaman İtalya'da Türkiye'nin reklam yüzü oldu Yakışıklı oyuncu Can Yaman, İtalya'da yer aldığı projelerle büyük başarılar elde ederken adından söz ettirmeye devam ediyor.
Kongo'da İtalya Büyükelçisi öldürüldü! Kongo'da BM konvoyuna yönelik düzenlenen saldırıda İtalya Büyükelçisi hayatını kaybetti.
Can Yaman'a sevgilisi Diletta Leotta'dan sürpriz hediye Ferzan Özpetek'in yönettiği bir reklam filmi projesi için İtalya'da bulunan oyuncu Can Yaman'ın, ünlü spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.
Can Yaman ve Diletta Leotta İtalya'da manşetlerden düşmüyor Bir reklam filmi ve dizi projesi için İtalya'ya giden Can Yaman, sadece milyonları değil aşkı da buldu…
Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'un romantik rotası Ebru Şallı ve iş adamı eşi Uğur Akkuş, Sevgililer Günü için soluğu Milano'da aldı.
Can Yaman'ın sevgilisine hırsızlık şoku! Ünlü oyuncu Can Yaman kısa bir süre önce İtalyan sunucu Diletta Leotta'yı sevgili olduklarını duyurmuştu. Ünlü oyuncunun sevgilisi ‘akrobat hırsızlar'ın kurbanı oldu.
Can Yaman ve Diletta Leotta'dan ilk fotoğraf İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşayan Can Yaman sevgilisi ile olan fotoğrafını ilk kez paylaştı.