İtalya

Hakan Sabancı ve Hande Erçel birbirine girdi! Büyük kavga!
Hakan Sabancı ve Hande Erçel birbirine girdi! Büyük kavga! Kasım 2022'de başlayan aşklarını son aylarda gözler önünde yaşayan Hande Erçel ile Hakan Sabancı cephesinde ilk kriz patlak verdi.
Hande Erçel'den sorulara yanıt yok! Üzüntülü halleri dikkat çekti!
Hande Erçel'den sorulara yanıt yok! Üzüntülü halleri dikkat çekti! Geçtiğimiz hafta dedesinin vefat haberiyle zor günler geçiren oyuncu Hande Erçel; üzgün halleriyle objektiflere yansıdı.
Gaziantep'ten kaçırılan mezar taşı ana vatanına dönüyor
Gaziantep'ten kaçırılan mezar taşı ana vatanına dönüyor Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Gaziantep Zeugma Antik Kenti'nden kaçırılan ve M.S. 2'nci yüzyıla ait olan mezar taşının Türkiye'ye iade edileceğini duyurdu.
Hande Erçel'den Arzu Sabancı'ya sürpriz telefon!
Hande Erçel'den Arzu Sabancı'ya sürpriz telefon! Sabancı ailesi bayramda İtalya’daydı. Hande Erçel’le Çizme’de olan Hakan Sabancı ise ülkenin farklı şehirlerini gezdi. Erçel, müstakbel kayınvalidesiyle de telefonda bayramlaştı.
Hakan Sabancı Hande Erçel'e milyarder hayatı yaşatıyor! Servetlik kombinler!
Hakan Sabancı Hande Erçel'e milyarder hayatı yaşatıyor! Servetlik kombinler! Hande Erçel, Şeker Bayramı'nı sosyetik aşkı Hakan Sabancı’yla İtalya’da geçirdi.
Hande Erçel'in Bologna paylaşımlarına 2,5 milyon beğeni!
Hande Erçel'in Bologna paylaşımlarına 2,5 milyon beğeni! Sosyetik çapkın Hakan Sabancı, oyuncu sevgilisi Hande Erçel'i ülke ülke gezdirmeye devam ediyor.
Hande Erçel Hakan Sabancı'nın aklını başından aldı
Hande Erçel Hakan Sabancı'nın aklını başından aldı İlişkilerinin ilk başladığı günden itibaren magazin gündemine oturan Hande Erçel ve Hakan Sabancı aşklarına doludizgin devam ediyor.