İtalya

Eda Ece'den tatile merhaba
Eda Ece'den tatile merhaba Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen'in başrollerini paylaştığı 'Yasak Elma' dizisinde Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece, dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.
Trajik helikopter kazasında gözler genç pilotun üzerinde
Trajik helikopter kazasında gözler genç pilotun üzerinde Geçen hafta İtalya’da Toskana bölgesine bağlı Lucca kentindeki Capannori Tassignano Havaalanı’ndan kalkan ve içinde 4'ü Türk 7 kişinin bulunduğu helikopter Modena civarında kaza geçirmişti.
İtalya'daki helikopter kazasına ilişkin soruşturma açıldı
İtalya'daki helikopter kazasına ilişkin soruşturma açıldı İtalyan ANSA ajansının haberine göre, Toskana ile Emilia-Romagna bölgeleri arasındaki Apenin dağlarında 9 Haziran'da meydana gelen helikopter kazasına ilişkin Reggio Emilia Cumhuriyet Savcılığı, kusurlu felaket ve insan öldürme suçlamalarıyla soruşturma başlattı.
Eczacıbaşı çalışanlarının vefat ettiği helikopter kazasında büyük trajedi
Eczacıbaşı çalışanlarının vefat ettiği helikopter kazasında büyük trajedi İtalya'nın Toskana bölgesinden Treviso'ya hareket ettiği sırada dağlık bir alana düşen ve Eczacıbaşı'nda görevli dört Türk vatandaşı ile birlikte 7 kişinin yaşamını yitirdiği helikopter kazasında bir trajedi daha ortaya çıktı.
Eczacıbaşı çalışanlarını taşıyan helikopter kayboldu
Eczacıbaşı çalışanlarını taşıyan helikopter kayboldu İtalya’nın Lucca kentinden kalkan Eczacıbaşı çalışanlarını taşıyan helikopterin kalkıştan kısa bir süre sonra radardan kaybolduğu açıklandı.
Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel: "Sürprizi bozmayın"
Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel: "Sürprizi bozmayın" Bu yaz İtalya'da evlenecek olan Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel, önceki gün Etiler'de alışverişteydi.
Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup'un evliliğine ilk tepki
Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup'un evliliğine ilk tepki Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup İtalya'nın başkenti Roma'da nikah masasına oturdu.